Zaloguj się do konta

Konger Troker Spin 2,7m, cw.: 3-12g

utworzono: 2013/09/23 15:47
matip52

Witam :)
 Chciałbym zapytać czy ktoś używa takiego kija albo zna właściciela i mógłby coś mi o nim powiedzieć. Jak się sprawuje takowy kij przy łowieniu np: okonków.
[2013-09-23 15:47]

Sharkoo

Jeden z kolegów z tego forum narobił mi smaku tym kijem i też chciałbym go wciągnąć pod kątem bocznego troka ale chętnie wysłucham opinii osób,które już są w użytkowaniu tego wędziska [2013-09-25 12:51]

matip52

Jeden z kolegów z tego forum narobił mi smaku tym kijem i też chciałbym go wciągnąć pod kątem bocznego troka ale chętnie wysłucham opinii osób,które już są w użytkowaniu tego wędziska

ja zakochałem się w dolniku tej wędki ;D [2013-09-25 17:33]

rad13

miałem w ręku wersje do 30 i 40g i moim zdaniem są to wędki niezbyt sztywne można powiedzieć że dość miękkie, przechodzące prawie że w parabole miałem do porównania tylko z milenium i okumą więc sami wiecie jakie może być wrażenie.
Ale jedno trzeba przyznać że wizualnie im wyszła i nowa seria stallion też jak na razie wypada dobrze.
[2013-09-25 18:16]

matip52

miałem w ręku wersje do 30 i 40g i moim zdaniem są to wędki niezbyt sztywne można powiedzieć że dość miękkie, przechodzące prawie że w parabole miałem do porównania tylko z milenium i okumą więc sami wiecie jakie może być wrażenie.
Ale jedno trzeba przyznać że wizualnie im wyszła i nowa seria stallion też jak na razie wypada dobrze.

no to prawda jest atrakcyjna wizualnie :) [2013-09-26 15:47]

mario84

Z pięknej miski się nie najesz ;) fakt atrakcyjny wygląd żeby miał pracę jak wygląd to będzie rewelka
[2013-09-27 21:45]

Greg1994

Witam. Posiadam ten kij od piątku dzis pierwszy sprawdzian wedka spisala sie elegancko każde delikatne pukniecie okonka bylo czuc nawet takiego ośmio cenyymettowego pod względem parametrów technicznych jestem bardzo zadowolony wg mnie dobre 7/10 pod względem estetyki wykonania nie najlepiej to wygląda krzywo polakierowane omotki jakieś male resztki lakieru na stopkach przelotki ale czego mozna sie spodziewac za te pieniadze ale jeśli nie patrzy sie na wygląd tylko na to jak wedka sie spisuje akcja itp itd to będzie dobry wybór. Pomimo jakiś nie dociagniec estetycznych szczerze POLECAM model który posiadam to 2.70m cw 2-8g. Pozdro.

[2014-03-23 20:08]