Zaloguj się do konta

Konger Tango czy inna wędka na okonia?

utworzono: 2017/01/23 12:14
sqara

Dzień dobry, Przez wiele lat byłem użytkownikiem wędki Konger Tango 270 1-10g. Sprawdzała mi się świetnie na okonie do czasu kiedy dolna część wędki pękła. Zastanawiam się co teraz? Czy pozostać przy sprawdzonej wędce i kupić taką samą? Tą którą miałem niestety już nie produkują a najnowszy model ponoć już nie jest taki dobry... Będę wdzięczny za Wasze opinie. Zostać przy tym samym modelu czyli starym zielonym Konger Tango 270 (można jeszcze je trafić w internecie gdyż sporo osób sprzedaje używane), kupić nową wersję tej wędki KONGER World Champion II Tango 270cm a może są jakieś inne lepsze o których nie słyszałem, cena nie gra roli. Będę wdzięczny za opinie osób które łowiły na Tango, bez obrazy ale niektóre wędki pomimo, że ich użytkownicy byli zadowoleni nawet nie dorównywało kongerowi. Paru znajomych zachwalało swoje wędki ale jak tylko zaczęli łowic na Tango to stwierdzali, że ich wędka to badziew. [2017-01-23 12:14]

SlawekNikt

jaka+wedka+na+okonia+wedkuje [2017-01-23 13:45]

kaban

Mam kilka innych firm i twierdzę, że badziewne nie są, a kilka Kongerów w rękach miałem. [2017-01-23 20:05]

sqara

możesz coś polecić? konger był dla mnie uniwersalny bo można było na niego łowić główką oraz bocznym trokiem. Bardzo dobrze przenosił brania i był mega wytrzymały. Znajmoi potrafoli na niego wyjąć szczupaki 4kg jako przyłów przy bocznym roku :) [2017-01-23 21:22]