Zaloguj się do konta

Konger Paladin Steel Arm 2.74m. 7-28g.

utworzono: 2017/03/28 12:41
Krawcu7

Jak w tytule , zwracam się z pytaniem dotyczącym tego patyka. Będę używał go na małej rzece i sporadycznie na Wiśle.. głównie w grę wchodzą szczupaki , które będę łowić na kopyta do 10cm na główkach do 10g. Mam River Raida do 14g. z tej serii do kleni i jest bajka dlatego jestem zainteresowany mocniejszym modelem i proszę o opinię użytkowników, a nawet osób które miały go w ręce.. czy Steel Arm do 28g. ma wystarczający zapas mocy i nie jest zbyt 'kluchowaty' pod szczupaka. Ostatnie 5 sezonów używałem Dragona z serii Guide Select Boxer 2.7m z tym samym ciężarem wyrzutowym , ale sądzę że Paladin będzie mimo to zdecydowanie delikatniejszy. Cena kija nie jest mała, bo obecnie to ok. 850 zł więc wolę się dokładnie dowiedzieć, a nie mam możliwości nim pomachac w sklepie ;/ [2017-03-28 12:41]

Mortal Kombat

W sklepie oglądałem Paladin CX Black Rider 270cm 7-28, gdzieś czytałem że ponoć ten sam blank co w HDC, różni się osprzętem, ale nie wiem czy na 100% prawda. Machałem tym kijkiem i nie jest kluchowaty, ani też sztywny, coś pośrodku, moim zdaniem akcja fast, będzie fajny pod szczupaka. Blank ma  progresywne ugięcie i głęboko się gnie, będzie ładnie trzymał rybę. Gdyby nie cena sam bym się na niego skusił. [2017-03-28 19:17]

Krawcu7

Dzięki za opinię , bardzo cenne informacje :) też słyszałem, że blanki te same tylko różnią się przelotkami.. w serii CX to Fuji Alconite ,a Paladin SiC Fuji Titanium.. narazie odkładam kasę ale jestem tak pozytywnie zaskoczony River Raid'em , że chyba Steel Arm też będzie strzałem w 10. [2017-03-28 20:53]