Zaloguj się do konta

Konger Graffiti Feeder vs Konger Carbomaxx

utworzono: 2013/12/30 17:06
Orsi1

Witam.
Planuję zakup feedera i nie mogę się zdecydować.Który według Was jest lepszy?? [2013-12-30 17:06]

mateo111132

Carbomaxx będzie 2x lepszy! [2013-12-30 17:28]

Orsi1

zapomniałem dodać że wędka będzie używane głównie na stawach hodowlanych do method feeder więc często się karpie będą trafiać.na rzece będę może raz max dwa do roku.
[2013-12-30 17:43]

eazy-e-1997

obie są podobne ale carbomaxx jest lepiej wykonany. Mam go i jestem zadowolony jednak jest dosc ciezki i palowaty [2013-12-30 18:03]

mateo111132

zapomniałem dodać że wędka będzie używane głównie na stawach hodowlanych do method feeder więc często się karpie będą trafiać.na rzece będę może raz max dwa do roku.

Skoro łowisz tylko na jeziorach to po co ci takie cw? nie kieruj się tym że jakie cw takie ryby. Ja ostatnio złowiłem karpia 3,4kg na pickera do 40g. [2013-12-30 20:11]

mateo111132

Skoro łowisz tylko na jeziorach to po co ci takie cw? nie kieruj się tym że jakie cw takie ryby. Ja ostatnio złowiłem karpia 3,4kg na pickera do 40g.

dodam że cw dobiera się jakimi zestawami będziemy łowic [2013-12-30 20:12]

Orsi1

Zamierzam łowić koszyczkami 30g+ zanęta lub 50 gram + zanęta.Łowisko też nie należy do łatwiejszych i trzeba na nim od początku mieć maximum kontroli nad rybą co na miękkiej wędce nie jest takie łatwe. [2013-12-31 11:38]

mateo111132

Zamierzam łowić koszyczkami 30g+ zanęta lub 50 gram + zanęta.Łowisko też nie należy do łatwiejszych i trzeba na nim od początku mieć maximum kontroli nad rybą co na miękkiej wędce nie jest takie łatwe.

Rób jak uważasz ale ja wybrałbym feedera do 80g lub mikado tachibana do 120g. Perełka ma 5 szczytówek ^^ [2013-12-31 13:09]

Grzesiek75

Z tych dwóch wędek wybrałbym carbomaxxa jest on o półkę wyżej niż grafiti. [2013-12-31 13:27]

maariusz26

Konger Carbomaxx zdecydowanie polecam

[2013-12-31 14:12]

korczenskis

dokładnie carbomaxx zdecydowanie lepszy tez go mam i polecam  [2014-01-02 11:51]

pstrag222

Grafiti to typowy kij na rzeki i duże ryby
[2014-01-07 16:08]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia