Zaloguj się do konta

Konger Carbomaxx, złamana wędka

utworzono: 2012/10/07 08:32
89krzysztof

Wczoraj złamałem wędkę. W zasadzie nawet nie wiem jak to się stało, przewróciła się słyszalne było tylko "charakterystyczne pstryknięcie" - pstryk prawie jak przy sandaczu ;) Jako że jest to wklejka, naprawić tego raczej nie da rady, tym bardziej że pękła w dwóch miejscach... 
Pytanie moje brzmi. Czy ktoś ma na stanie taką wędkę i jej nie używa ? Odkupiłbym jeden segment za dobre pieniądze ;) 
Mowa tutaj o wędce Konger Carbomaxx Master Spin L 270/25 
Gdyby ktoś był zainteresowany sprzedażą, proszę o kontakt na priv. Z poważaniem, JA [2012-10-07 08:32]

ryukon1975

Podłącze się pod temat dlatego że mam podobny problem z spinningiem Konger.
Mam dolnik mało używanego kija Konger Equs Contact 3,00 m 7-23 ,część szczytowa się złamała.
Czy ktoś wie czy istnieje możliwość dokupienia tej części i gdzie można ja kupić?


[2012-10-07 08:56]

mck88

Panowie zajrzyjcie na stronę Kongera, napiszcie maila albo zadzwońcie może akurat będą mieli na magazynie części do waszych wędzisk. Mi tak się udało dokupić pęknięty element w innej firmie. [2012-10-07 10:51]

Mackos

Witam, Miałem złamanego Kongera , zaniosłem do sklepu i za 40 zł mam nową część szczytową, trwało to ok 3 tyg. Szef wędkarskiego jeździ do siedziby Kongera pod Wa-wą i załatwia takie sprawy.W sumie miałem złamane 2 wędki Awiatora i Carbomaxa i za każdym razem bez problemu dało się to załatwić.Pozdrawiam, [2012-10-07 12:08]

sy28

Witam ja odciełem złamaną szczytówkę rozwierciłem na łączeniu dokupiłem nową oczywiście nie taką samą ale dobrałem identycznie wkleiłem na klej epoxydowy koszt 15zł i troczę pracy.
[2012-10-07 12:28]

fredy1

Konger to dziadostwo ja mam bat 7m węglowy i pękł po 2 miesiącach użytkowania.

Mało tego dogadać się z kimkolwiek w kongerze graniczy z cudem, a do tego jeszcze odesłali nie moją wędkę i do tego trzeba było znowu czekać....

A nagorsze jest to, że ów firma KONGER honoruje gwarancje w ciągu ponad 30 dni więc prawie półtora miesiąca byłem bez wędki więc dziękuję za taką gwarancję i firmę, gdybym wiedział dołożyłbym ze 120zł i kupił mistrala...


[2012-10-07 12:57]

Wczoraj złamałem wędkę. W zasadzie nawet nie wiem jak to się stało, przewróciła się słyszalne było tylko "charakterystyczne pstryknięcie" - pstryk prawie jak przy sandaczu ;) Jako że jest to wklejka, naprawić tego raczej nie da rady, tym bardziej że pękła w dwóch miejscach... 
Pytanie moje brzmi. Czy ktoś ma na stanie taką wędkę i jej nie używa ? Odkupiłbym jeden segment za dobre pieniądze ;) 
Mowa tutaj o wędce Konger Carbomaxx Master Spin L 270/25 
Gdyby ktoś był zainteresowany sprzedażą, proszę o kontakt na priv. Z poważaniem, JA

szkoda ze wczesniej sie nie zgadalismy bo miałem w częscich z 50 wędek konger ,nowych tylko nie kompletnych i własnie głownie spiningi  ,moze miałem  ten model ale niestety wyrzuciłem wszystko na smieci
[2012-10-07 13:15]

89krzysztof


szkoda ze wczesniej sie nie zgadalismy bo miałem w częscich z 50 wędek konger ,nowych tylko nie kompletnych i własnie głownie spiningi  ,moze miałem  ten model ale niestety wyrzuciłem wszystko na smieci

Mogłeś oszczędzić takich szczegółów... :) 
@fredy1 - mów co chcesz o kongerze, ale jeśli nie znajdę kogoś, kto by chciał odsprzedać tą część, to jutro jadę po nową, bo tyle sandaczy ile na nią wyjąłem, to inne drogie kije wymiękają :)  [2012-10-07 13:49]


szkoda ze wczesniej sie nie zgadalismy bo miałem w częscich z 50 wędek konger ,nowych tylko nie kompletnych i własnie głownie spiningi  ,moze miałem  ten model ale niestety wyrzuciłem wszystko na smieci

Mogłeś oszczędzić takich szczegółów... :) 
@fredy1 - mów co chcesz o kongerze, ale jeśli nie znajdę kogoś, kto by chciał odsprzedać tą część, to jutro jadę po nową, bo tyle sandaczy ile na nią wyjąłem, to inne drogie kije wymiękają :) 

no szkoda bo może była akurat ta cześć to bym ci dał ,wedki dostałem od kolegi ,pracuje na koparce na wysypisku śmieci i znalazł te czesci  a wie ze wędkuje to mi przywiózł ,były nowe,zapakowane ,tylko nie kompletne.
[2012-10-07 14:30]

fredy1

No ja nie nie wiem, poprostu bardzo mocno się sparzyłem i zniesmaczyłem, tym bardziej, że każda moja zasiadka to 1x feeder lub picker + bat. i tak łowię od zawsze więc pomyśl co czułem przez prawie 2 miesiące w sezonie nie mając podstawowego kija, a nie mogłem sobie pozwlić na kupno nowego bo miałem bardzo duży inny wydatek :D. 


I pewnie dlatego konker jest już u mnie przegrany poprzez uprzedzenie do tej marki, tym bardziej, że właśnie na bata ciągnąłem największe liny w życiu w tym sezonie na pewnej miejscówce.

[2012-10-07 16:13]

89krzysztof

No to w górę, może ktoś jeszcze przeczyta :)  [2012-10-07 22:01]

adams78

W Bielsku mieszka Pan Gawlik,który naprawia wszelakie wędki.To dobry i niedrogi fachowiec.Mogę Ci dać jego nr,ale na priv.Pisz,jak chcesz ten nr. [2012-10-12 18:57]