Konger bolognese 4m, cw. do 25g

/ 4 odpowiedzi
Witam od niedawna posiadam bolonkę konger bolognese 4m cw. do 25gChciałbym się dowiedzieć czy mogę tą wędką łowić także na wodzie stojącej i czy mógłbym w ten sposób coś złowić, dałoby rade używać jej podobnie do odległościówki ?? Bo odległościówki niestety nie posiadam. Pozdrawiam liczę na wasze opinie i komentarze =]
u?ytkownik36310


Kolego 4m na rzece to mało. Bardzo mało. Ja próbowałem łowić kiedyś czymś na kształt zestawu odległościowego właśnie bolonką 6 m. i dawało radę ;) (2011/05/11 19:29)

kamils125


kolego bolonka 4m to sie nie opłacało kupować, ja mam 7m i sie fajnie łowi tak samo jak kolega mówi 6m też ekstra daje rade ale 4m to tak jak zwykła odległościówka, ale to tylko moja opinia;)

połamania kija ;) 

(2011/05/11 20:41)

brukarz89


Mam też bolonkę kongera carbomaxxx 6m. Na stojącej wodzie łowi się nia bardzo fajnie. Jedyne co mnie czasem doprowadza do szewskiej pasji to przyklejanie się żyłki głównie do szczytówki... (2011/05/11 21:45)

arden75


Właśnie jest o tyle fajnie, że wymieniłem się wędkami z kumplem ja mu dałem bata 5m konger patrol pole (mam takie 2 to dlatego) a on mi bolonke =] Ale rady się przydały niedługo będe miał okazje jechać na rybki, to przetestuje na własnej skórze, pozdrawiam i połamania ;) (2011/05/11 22:00)