Konger Albion Royal Carp opinie

/ 4 odpowiedzi

  • konto usunięte

KarpKonger
Witam, pytanie jak w temacie. Jak dla mnie bardzo interesujący sprzęt, ktoś może używał i zechce się podzielić wrażeniami?? Poza tym według mnie ma bardzo fajny design...
u?ytkownik44916


Na prawdę nikt nie używa/ł tego kołowrotka? Do Okumy nie mam przekonania a Shimano jakoś mi się nie podoba. Proszę o jakiekolwiek opinie.

(2010/08/20 23:42)

filus81


witam.podobny lub num.wiekszy ma kumpel z ktorym bylem ostatnio na rybkach.pracuje bardzo ładnie.wielkich okazow na niego niechwycil tylko amura 6 kg.to nawet niezajeczal.bardzo fajny kreciolek (2010/08/21 00:04)

mar83


Konger należy raczej do firm wypuszczających sprzęt w tzw klasie ekonomicznej.Zaczynając wędkowanie rozpoczynałem od ich właśnie wyrobów .O ile większych uwag nie mam do kij to z kołowrotkami bywa różnie.Przykład carbomaxx chyba premium 530 po trzecim użytkowaniu zaczął jęczeć,skrzypieć,na łożyskach szumy.Ponieważ kosztował parę groszy poszedł do konta szkoda było czasu na długotrwałą reklamację (służy jako ostateczna rezerwa) Dziś z upływem czasu, używam moim zdaniem bardziej niezawodne:shimano daiwy,okumy,spro,penny i jednego dragona team. No ale to jest moja subiektywna ocena (2010/08/21 08:20)

Samel


Witam przeglądając Kwietniowy numer WW natknąłem się na reklamę  kołowrotka Konger ALBION Royal Carp i stwierdzam że wydaje się być identyczny jak krecioł Tandem Baits Invader ACR 6000 które posiadam(jeszcze nie używane na rybkach), ilość łożysk, przełożenie, wygląd zewnętrzny. Wiadomo każda z firm ma słoje emblematy na szpuli i korpusie (2013/03/20 12:43)