Konger 310 FD na spinning?

/ 5 odpowiedzi
Witam mam zamiar kupić sobie wędkę Jaxon Perseus Jig Spin 2,70m do 10g Jaxon Perseus Jig Spin 2,70m  mam  zamiar łapać okonie. a przynęty na które będę łapał to małe paprochy na delikatnych głowa oraz sporadycznie na boczny trok.

I jeszcze jedno pytanie czy kołowrotek podlodowy Konger 310 FD nada się jako kołowrotek pod wędę wymienioną wyżej :)
jakubpor


Odpuść sobie jaxona bo w tej samej cenie masz mikado lexus sapphire 260/13 będzie o niebo lepszy. Co do kołowrotka to nic ci nie powiem (2014/08/03 21:33)

Draq


Kołowrotek podlodowy nie nadaje się do łowienia "zwykłym" kijem... jest za lekki i nie wyważy zestawu więc kij będzie leciał na pysk. Jaki masz budżet na kij? (2014/08/03 22:33)

berthold


jeśli idzie o kołowrotek to polecam z czystym sumieniem kołowrotek TEAM DRAGON  ja mam już chyba z 6 lat starszy model 920iz praca miodzio i moc taka że jak ciągniesz rybę np leszcza kilowego to zastanawiasz się czy tam coś wisi czy pusto ściągasz czego nie mogę powiedzieć o kołowrotkach duużo większych a czasem droższych w podobnej wielkości
używany na spinningu czasem na grunt i nie poddaje się starości ,nakupowałem jakichś badziwi typu shimano ,catana,shimano exage a  one  to zwykłe bubelki i tyle
ten team dragon robi ryobi a oni się tak nie lansują tylko robią dobrą robotę (2014/08/04 10:53)

halski021


Tylko od ciebie zależy ,na jaki sprzęt będziesz łapał . Jak krucho z kasą , to można wędkować sprzętem nie przeznaczonym do danej metody . Swego czasu też używałem kołowrotków pod-lodowych do spinningu i efekty były . Jak nabierzesz doświadczenia i będziesz dysponował dużą gotówką , to sobie sprawisz sprzęt z wyższej pułki , do każdej metody inny . Powodzenia i łamania kijów . (2014/08/05 09:18)

JKarp


ten team dragon robi ryobi a oni się tak nie lansują tylko robią dobrą robotę 
 ;-)))))
http://www.ryobi-intl.com/ew/lxwm.asp

TEL:+86-631-5629911
FAX:+86-631-5629906 
E-MAIL:sales@ryobi-intl.com
ADD:Attached B6-1,Gold Beach Gardens ,Hi-tech Development zone . WEIHAI  CHINA

;-))))))
Prawdę powiedziawszy mam Dragona Millenium 830 FD - ma bodaj z 12 lat i śmiga jak trza.
Tylko, że nie był wtedy jeszcze Ryobi ;-)http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=244&Itemid=42Jak krucho z kasą nie patrz na to czy pasuje czy nie pasuje kołowrotek podlodowy. Co prawda za mała szpulka ale na pewno da radę.
JK (2014/08/05 09:45)