Zaloguj się do konta

Konfiskata sprzętu wędkarskiego za brak wpisu do r

utworzono: 2012/03/01 16:20

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Diablo

nie wiem , czy to ważne ale Pan moderator coś nic nie działa Panie bluchornet jest tam pan bo pana kolega ludzi na forum obraża- kapuj do redakcji i bana , mastino wydrukował już stronkę- aty bluchornet jak nie zareagujesz to znowu skarga do Redakcji...



I ja sobie skopiowałem stronke gdzie straszysz moderatora i wyzywasz ludzi od szmat.

Stronkę gdzie Mastino pomawia kol cierpliwy1 o niechęć do członków i działaczy, o nieudolne sprawowanie urzędu oraz wyzywanie członków od małp.

 W stosownym czasie redakcja się dowie :)



Buahahahahahahahahahahahaha............... Chcę ten tekst toczka w toczkę z tym co napisałeś. I nie rozumiem dlaczego groziłeś pobiciem i wyzwiskami kilku userom mającym inne zdanie od twojego. Porysowanie lakieru auta Jurka to też ty? To chyba brzydko. Mam nadzieję, że moder zamknie temat, żeby prowokatorzy przysiedli na tyłkach a Diablo przestał się wygrażać ZNOWU.



Masz kropka w kropkę

Zamęt @cierpliwy1, to jak zwykle wprowadzasz ty swoimi niechęciami do PZW i wielu ich członków i działaczy, którym z resztą jednym z nich JUŻ NIE JESTEŚ, bo się nie sprawdziłeś (pomówienie o nieudolne sprawowanie urzędu). Ale to twój cyrk i twoje małpy.( wyzywanie od małp)


A teraz ty dawaj tekst gdzie komuś groziłem, kogoś przezwałem? No i z tym lakierem to nieźle pojechałeś. W życiu w Płocku ani okolicach nie byłem.





[2012-03-02 17:54]

rapid

nie wiem , czy to ważne ale Pan moderator coś nic nie działa Panie bluchornet jest tam pan bo pana kolega ludzi na forum obraża- kapuj do redakcji i bana , mastino wydrukował już stronkę- aty bluchornet jak nie zareagujesz to znowu skarga do Redakcji...



I ja sobie skopiowałem stronke gdzie straszysz moderatora i wyzywasz ludzi od szmat.

Stronkę gdzie Mastino pomawia kol cierpliwy1 o niechęć do członków i działaczy, o nieudolne sprawowanie urzędu oraz wyzywanie członków od małp.

 W stosownym czasie redakcja się dowie :)



Buahahahahahahahahahahahaha............... Chcę ten tekst toczka w toczkę z tym co napisałeś. I nie rozumiem dlaczego groziłeś pobiciem i wyzwiskami kilku userom mającym inne zdanie od twojego. Porysowanie lakieru auta Jurka to też ty? To chyba brzydko. Mam nadzieję, że moder zamknie temat, żeby prowokatorzy przysiedli na tyłkach a Diablo przestał się wygrażać ZNOWU.



Masz kropka w kropkę

Zamęt @cierpliwy1, to jak zwykle wprowadzasz ty swoimi niechęciami do PZW i wielu ich członków i działaczy, którym z resztą jednym z nich JUŻ NIE JESTEŚ, bo się nie sprawdziłeś (pomówienie o nieudolne sprawowanie urzędu). Ale to twój cyrk i twoje małpy.( wyzywanie od małp)


A teraz ty dawaj tekst gdzie komuś groziłem, kogoś przezwałem? No i z tym lakierem to nieźle pojechałeś. W życiu w Płocku ani okolicach nie byłem.





następny z ekipy hahahahha  


[2012-03-02 18:01]

adamo0

Już wiem.To  Tragedia! [2012-03-02 18:01]

MASTINO

Zamęt @cierpliwy1, to jak zwykle wprowadzasz ty swoimi niechęciami do PZW i wielu ich członków i działaczy, którym z resztą jednym z nich JUŻ NIE JESTEŚ, bo się nie sprawdziłeś (pomówienie o nieudolne sprawowanie urzędu). Ale to twój cyrk i twoje małpy.( wyzywanie od małp)

A teraz ty dawaj tekst gdzie komuś groziłem, kogoś przezwałem? No i z tym lakierem to nieźle pojechałeś. W życiu w Płocku ani okolicach nie byłem.

Masz kropka w kropkę


Hahahahahahahahaha....... Aha, pomówienie o nieudolne "sprawowanie urzędu" i to, to było wyzwanie od małp kogoś, a znasz popularne powiedzonka polskie, przenośnie itp?  hahahahaha.... I nie wypisuj mi privów z groźbami, bo się nie boję :)


[2012-03-02 18:02]

Wachta

Przepraszam ale to co czytam to komedia, czy dramat?


Wygląda na to, że cieć-moderator ma wolne i tutaj nie posprząta.

haha moderatora nawet wachta obraża hahahha to forum to fajne jest hahahah


Kolego, moim celem nie było obrażenie moderatora, tylko krytyka jego pracy w tym temacie. Moim zdaniem większość tych postów powinna być usunięta, powinny się posypać bany.
Wg wikipedii:
Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie komentarzy, blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy , zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora - lub w trybie nieprewencyjnym.

[2012-03-02 18:02]

miszczunio

Nic nie mogę tak samo jak ty, ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam normalnych ludzi a w profilu mam prawdziwe dane bo nie muszę się ukrywać. Jakieś kompleksy masz czy może ktoś udowodnił ci, że nie za bardzo główka pracuje i teraz się odgryzasz?
[2012-03-02 18:06]

Diablo

Zamęt @cierpliwy1, to jak zwykle wprowadzasz ty swoimi niechęciami do PZW i wielu ich członków i działaczy, którym z resztą jednym z nich JUŻ NIE JESTEŚ, bo się nie sprawdziłeś (pomówienie o nieudolne sprawowanie urzędu). Ale to twój cyrk i twoje małpy.( wyzywanie od małp)

A teraz ty dawaj tekst gdzie komuś groziłem, kogoś przezwałem? No i z tym lakierem to nieźle pojechałeś. W życiu w Płocku ani okolicach nie byłem.

Masz kropka w kropkę


Hahahahahahahahaha....... Aha, pomówienie o nieudolne "sprawowanie urzędu" i to, to było wyzwanie od małp kogoś, a znasz popularne powiedzonka polskie, przenośnie itp?  hahahahaha.... I nie wypisuj mi privów z groźbami, bo się nie boję :)



Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wysłal do ciebie wiadomośc priv lub od ciebie otrzymał.

No i jakoś nie przedstawiłeś żadnych dowodów na te pomówienia swoje. A z tym samochodem Jurka to przegiąłeś.
[2012-03-02 18:06]

adler

No to koniec chłopaki . Jak bajtle w piaskownicy . Ludzie !!! , czy Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty ? Tylko siedzicie przed kompem i czekacie aż nadaży się okazja do zadymy . Czy to zima tak na Was działa ? Dopiero co odebrałem żonę ze szpitala , no dziesięć minut temu , wchodzę a tu taki dym . Ponowie bez kozery , nie można na Was polegać Waszym zachowaniem . Tyle razy prosiłem o rozwagę , spokój , a Wy zawsze po chwili dynamit podkładacie . Naprawdę , co się musi stać abyście po prostu byli LUDŹMI ? Czy naprawdę się nawzajem tak niecierpicie ? Jako człowiekowi , a przede wszystkim jako wędkarzowi wstyd mi za Was . Znam wielu hobbystów , różnych rzeczy miłośników lecz sprzeczki także się wśród nich zdarzają , ale nigdy nie posuwają się tak daleko , wrogością , nienawiścią jak Wy tutaj . Reasumując , koniec dobroci , skorzystam z danych mi przywilejów i myślcie co chcecie , Gdzie drwa rąbią ...

Pozdrawiam  adler - Krzysztof O .

[2012-03-02 18:33]

perwer

No to koniec chłopaki . Jak bajtle w piaskownicy . Ludzie !!! , czy Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty ? Tylko siedzicie przed kompem i czekacie aż nadaży się okazja do zadymy . Czy to zima tak na Was działa ? Dopiero co odebrałem żonę ze szpitala , no dziesięć minut temu , wchodzę a tu taki dym . Ponowie bez kozery , nie można na Was polegać Waszym zachowaniem . Tyle razy prosiłem o rozwagę , spokój , a Wy zawsze po chwili dynamit podkładacie . Naprawdę , co się musi stać abyście po prostu byli LUDŹMI ? Czy naprawdę się nawzajem tak niecierpicie ? Jako człowiekowi , a przede wszystkim jako wędkarzowi wstyd mi za Was . Znam wielu hobbystów , różnych rzeczy miłośników lecz sprzeczki także się wśród nich zdarzają , ale nigdy nie posuwają się tak daleko , wrogością , nienawiścią jak Wy tutaj . Reasumując , koniec dobroci , skorzystam z danych mi przywilejów i myślcie co chcecie , Gdzie drwa rąbią ...

Pozdrawiam  adler - Krzysztof O .


Kolego podjąłeś sie pracy moderatora i sie z niej nie wywiązujesz .Po czasie prawisz morały i chcesz gasić pożar ,jak esencja dobrze wykonanej pracy moderatora jest zgasić iskrę w samym zarodku.
Brak jakiejkolwiek kontroli nad tematem który dośc długo widnieje na forum.

[2012-03-02 18:42]

JKarp

CześćPozwolisz, że się wypowiem.Dyskusja była dość rzeczowa, spokojna bez obrażania itp.Niestety, ale nazywanie Olki " babą co głupoty pisze " jest wielkim nietaktem.Ja też nie jestem żadnym dziadkiem a w szczególności dla @rapid.Edit:W swoich postach staram się polemizować a nie cwaniakować. Z natury nie reaguję na docinki pod moim adresem i teraz też nie zareagowałem na nazywanie mnie dziadkiem. Jednakże nie pozwolę, żeby do dziewczyny, kobiety mówiono " BABA ".JK [2012-03-02 18:44]

rapid

CześćPozwolisz, że się wypowiem.Dyskusja była dość rzeczowa, spokojna bez obrażania itp.Niestety, ale nazywanie Olki " babą co głupoty pisze " jest wielkim nietaktem.Ja też nie jestem żadnym dziadkiem a w szczególności dla @rapid.JK

jesteś dziadkiem, wnuków nie masz:) [2012-03-02 18:45]

Diablo

No to koniec chłopaki . Jak bajtle w piaskownicy . Ludzie !!! , czy Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty ? Tylko siedzicie przed kompem i czekacie aż nadaży się okazja do zadymy . Czy to zima tak na Was działa ? Dopiero co odebrałem żonę ze szpitala , no dziesięć minut temu , wchodzę a tu taki dym . Ponowie bez kozery , nie można na Was polegać Waszym zachowaniem . Tyle razy prosiłem o rozwagę , spokój , a Wy zawsze po chwili dynamit podkładacie . Naprawdę , co się musi stać abyście po prostu byli LUDŹMI ? Czy naprawdę się nawzajem tak niecierpicie ? Jako człowiekowi , a przede wszystkim jako wędkarzowi wstyd mi za Was . Znam wielu hobbystów , różnych rzeczy miłośników lecz sprzeczki także się wśród nich zdarzają , ale nigdy nie posuwają się tak daleko , wrogością , nienawiścią jak Wy tutaj . Reasumując , koniec dobroci , skorzystam z danych mi przywilejów i myślcie co chcecie , Gdzie drwa rąbią ...

Pozdrawiam  adler - Krzysztof O .


Kolego podjąłeś sie pracy moderatora i sie z niej nie wywiązujesz .Po czasie prawisz morały i chcesz gasić pożar ,jak esencja dobrze wykonanej pracy moderatora jest zgasić iskrę w samym zarodku.
Brak jakiejkolwiek kontroli nad tematem który dośc długo widnieje na forum.


Przecież Ci napisał że żonę odbierał ze szpitala. Miał Ją zostawić żeby tobie samopoczucie surfowania po portalu poprawić? Ludzie co za znieczulica.
[2012-03-02 18:45]

rapid

No to koniec chłopaki . Jak bajtle w piaskownicy . Ludzie !!! , czy Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty ? Tylko siedzicie przed kompem i czekacie aż nadaży się okazja do zadymy . Czy to zima tak na Was działa ? Dopiero co odebrałem żonę ze szpitala , no dziesięć minut temu , wchodzę a tu taki dym . Ponowie bez kozery , nie można na Was polegać Waszym zachowaniem . Tyle razy prosiłem o rozwagę , spokój , a Wy zawsze po chwili dynamit podkładacie . Naprawdę , co się musi stać abyście po prostu byli LUDŹMI ? Czy naprawdę się nawzajem tak niecierpicie ? Jako człowiekowi , a przede wszystkim jako wędkarzowi wstyd mi za Was . Znam wielu hobbystów , różnych rzeczy miłośników lecz sprzeczki także się wśród nich zdarzają , ale nigdy nie posuwają się tak daleko , wrogością , nienawiścią jak Wy tutaj . Reasumując , koniec dobroci , skorzystam z danych mi przywilejów i myślcie co chcecie , Gdzie drwa rąbią ...

Pozdrawiam  adler - Krzysztof O .


Kolego podjąłeś sie pracy moderatora i sie z niej nie wywiązujesz .Po czasie prawisz morały i chcesz gasić pożar ,jak esencja dobrze wykonanej pracy moderatora jest zgasić iskrę w samym zarodku.
Brak jakiejkolwiek kontroli nad tematem który dośc długo widnieje na forum.

dlaczego ganisz moderatora ? z tym zdjęciem przy wódce pięknie wyglądasz i przykład dajesz:) nie rozumiem po co ludzie takie zdjęcia w galerię wrzucają? reklama polmosu

[2012-03-02 18:47]

Piotr 100574

żenada
[2012-03-02 18:52]

miszczunio

Kolego Adler moderować trzeba z rozsądkiem. Masz narzędzia do pełnienia tej funkcji to z nich korzystaj ale w przemyślany sposób. Przeczytaj wszystkie posty i wyciągnij konsekwencje wobec ludzi zaczynających dymić ale nie działaj jak zomo lejąc wszystkich dookoła.
[2012-03-02 18:53]

JKarp

CześćPozwolisz, że się wypowiem.Dyskusja była dość rzeczowa, spokojna bez obrażania itp.Niestety, ale nazywanie Olki " babą co głupoty pisze " jest wielkim nietaktem.Ja też nie jestem żadnym dziadkiem a w szczególności dla @rapid.JK

jesteś dziadkiem, wnuków nie masz:)

Witaj Chłopie brak Ci rzeczowych argumentów?To powiem Ci do kompletu, że mam nadwagę, łysieję, nie jestem żwawy i lubię normalnie pogadać  "bez zawyżania poziomu" i przy okazji swojej samooceny.
PSKolego Adler nadal twierdzisz, że jak bajtle w piaskownicy? Bo ja twierdzę, że jest tu jeden baitel co z piaskownicy zwiał.JK
[2012-03-02 18:57]