Zaloguj się do konta

Konfiskata sprzętu wędkarskiego za brak wpisu do r

utworzono: 2012/03/01 16:20

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

rapid

CześćTo po co jest ten punkt ( to jak czytam to kartofle w piwnicy mi gniją he he ). "3) trwałe odebranie karty wędkarskiej albo karty łowiectwa podwodnego bądź jej przekazanie do depozytu sądowego na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, do czasu złożenia przez osobę ukaraną ponownego egzaminu z wynikiem pozytywnym."
Mam wrażenie, że większość przepisów skierowana jest przeciwko normalnemu wędkarzowi. Praw jest mało ale obowiązków, i kar za ich niedopełnienie jest aż nadto. ZG PZW wytacza działa na muchy. Bo jak się ma brak w ogóle karty do braku wpisu? Jak się ma kłusowanie ryb np jak pisał Robert Kucyk ( z lodu w związku z przyduchą ) do nie posiadania przy sobie karty? JK
 to pisz skarge do prezydenta  haha [2012-03-02 16:57]

MASTINO

Debatę w wątku moze zakończyć moderator lub redakcja. A Ty NIM JUŻ NIE JESTEŚ bo się nie sprawdziłeś. Możesz co najwyżej zakończyć swój udział w debacie :)

Moderator, to moze ją przerwać blokadą, albo zlikwidować wątek. A ja kończę swoją (to chyba jasne) debatę z kimkolwiek na tym wątku, a z tobą prowokatorze zwłaszcza. I moderatorem nie jestem, bo o to poprosiłem prowokatorze. A co? Zabrakło argumentów w dyskusji i zaczynasz pluć jako kolejny jadem? 

[2012-03-02 16:59]

JKarp

Tak :) już ostatni raz się wypowiem w tym temacie.

Zadzwoniłam i zapytałam o... "Kto prowadził szkolenie"
Otrzymałam odpowiedź... Komendant PSR w Okręgu i dostałam potwierdzenie tego co już napisałam.
Pierwszy raz o tym usłyszałam około dwa miesiące temu.

W jednym z wątków już pisałam, że mój Kolega w sierpniu zeszłego roku otrzymał od PSR mandat
w wysokości 10zł czy 20zł (już nie pamiętam) za brak wpisu.
Jednak jak będzie teraz... trudno mi powiedzieć, więc...
Pozdrawiam Ola

przestań babo głupoty pisać bo madrzysz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadała

A może chcesz ze mną pogadać?JK
[2012-03-02 17:00]

Diablo

Otrzymałam odpowiedź... Komendant PSR w Okręgu i dostałam potwierdzenie tego co już napisałam.

W jednym z wątków już pisałam, że mój Kolega w sierpniu zeszłego roku otrzymał od PSR mandat
Pozdrawiam Ola

Jak w zegarku. Kiedy swoimi wypowiedziami ktoś okaże się niekompetentny uruchamia się inne konto i wyzwiskami doprowadza do zamknięcia wątku i zapomnienia niekompetencji :)
[2012-03-02 17:00]

rapid

to są zwykli prowokatorzy i awanturnicy widzisz jak bezprawnie Cię obrażają to mają być wedkarze -wstyd-wstyd  to oni niszczą to forum, oczywiście legalnie:) [2012-03-02 17:01]

rapid

Pozdrawiam Ola

A może chcesz ze mną pogadać?JK

dawaj:) [2012-03-02 17:03]

MASTINO

nie wiem , czy to ważne ale Pan moderator coś nic nie działa Panie bluchornet jest tam pan bo pana kolega ludzi na forum obraża- kapuj do redakcji i bana , mastino wydrukował już stronkę- aty bluchornet jak nie zareagujesz to znowu skarga do Redakcji...

I ja sobie skopiowałem stronke gdzie straszysz moderatora i wyzywasz ludzi od szmat.

Stronkę gdzie Mastino pomawia kol cierpliwy1 o niechęć do członków i działaczy, o nieudolne sprawowanie urzędu oraz wyzywanie członków od małp.

W stosownym czasie redakcja się dowie :)

Buahahahahahahahahahahahaha............... Chcę ten tekst toczka w toczkę z tym co napisałeś. I nie rozumiem dlaczego groziłeś pobiciem i wyzwiskami kilku userom mającym inne zdanie od twojego. Porysowanie lakieru auta Jurka to też ty? To chyba brzydko. Mam nadzieję, że moder zamknie temat, żeby prowokatorzy przysiedli na tyłkach a Diablo przestał się wygrażać ZNOWU.

[2012-03-02 17:08]

rapid

Mastino dlaczego na tym forum ,jak zwykle wprowadzasz zamęt,dlaczego to robisz.Skoro nie zgadzasz się z faktem,że podstawą do zarybień jest operat wodno-prawny,to powiedz mi jak do tej pory zarybiali na podstawie czego ,przecież nie dawno rejestrów nikt nie prowadził.Dobrze by było cokolwiek wiedzieć na temat i dopiero zabierać głos

Zamęt @cierpliwy1, to jak zwykle wprowadzasz ty swoimi niechęciami do PZW i wielu ich członków i działaczy, którym z resztą jednym z nich JUŻ NIE JESTEŚ, bo się nie sprawdziłeś. Ale to twój cyrk i twoje małpy. Do tej pory zarybienia były prowadzone na podstawie szacunkowych danych, tak jak ma to miejsce w okręgach nie mających wymogu wypełniania rejestrów.  Aczkolwiek te okręgi łamią postanowienia statutu PZW, ale to juz inna bajka. No i
operaty rybackie sporządzane są RAZ NA 10 LAT! Tego też nie wiedziałeś? Nie żartuj? Poza tym ja wzorowałem się w swojej wypowiedzi na swoim Okręgu. A ostatnie swoje zdanie właśnie wyciągnąłeś mi z ust.

Widzisz tak naprawdę mnie nie znasz i piszesz bzdury ,stosujesz metody twojego kolegi Jurka .Nie można pisać o pracy kogoś w PZW nie mając pojęcia co ten człowiek naprawdę zrobił dla stowarzyszenia .Jak dla mnie jesteś  ,kłamcą i mącicielem i najlepiej idź na mnie do sądu ponieważ cię obraziłem

hahahahha i to pisze wedkarz Polski hahaha fajna ekipa hahahah [2012-03-02 17:12]

JKarp

Słuchaj więc KtosiuNapisz swoje prawdziwe dane, pokaż fotkę, nie obrażaj dziewczyn i innych ogólnie użytkowników to se pogadamy. Nie sztuką jest wysadzić się do dziewczyny ...Co chcę powiedzieć to raczej reszta się domyśli bo nie jest tu w modzie boksowanie się z dziewczynami .JK
[2012-03-02 17:12]

rapid

Słuchaj więc KtosiuNapisz swoje prawdziwe dane, pokaż fotkę, nie obrażaj dziewczyn i innych ogólnie użytkowników to se pogadamy. Nie sztuką jest wysadzić się do dziewczyny ...Co chcę powiedzieć to raczej reszta się domyśli bo nie jest tu w modzie boksowanie się z dziewczynami .JK

dziadku o czym ty piszesz :)  [2012-03-02 17:13]

MASTINO

Rapid, są granice. Nie schodź do poziomu dyskusji Diablo i cierpliwy1. [2012-03-02 17:19]

rapid

Rapid, są granice. Nie schodź do poziomu dyskusji Diablo i cierpliwy1.

ty mastino nazywasz ich zachowanie poziomem? hahahha poniżej poziomu i krytyki , a wybacz ale granice to sam sobie bede wyznaczał [2012-03-02 17:20]

MASTINO

Rapid, to wyznaczaj sobie granice, ale na wyższym poziomie niż ci dwaj.  [2012-03-02 17:23]

JKarp

dziadku o czym ty piszesz :) 

Się domyśl 
[2012-03-02 17:23]

rapid

Się domyśl 

dziadku nie kumam? [2012-03-02 17:24]

rapid

Rapid, to wyznaczaj sobie granice, ale na wyższym poziomie niż ci dwaj. 

na wyższym oczywiście dam rade :))))))))))))) [2012-03-02 17:37]

bluehornet

#434446 wysłano: 2012/03/02 16:50

rapid nie wiem , czy to ważne ale Pan moderator coś nic nie działa Panie bluchornet jest tam pan bo pana kolega ludzi na forum obraża- kapuj do redakcji i bana , mastino wydrukował już stronkę- aty bluchornet jak nie zareagujesz to znowu skarga do Redakcji...

W kwestii informacyjnej - bluehornet jest moderatorem w pokoju " Hydepark " , a nie w pokoju " Wiadomości "  , a na jego wniosek zostało skorygowane ustawienie panelu - za wywieranie nacisku , próbę zastraszenia i insynuowanie donosicielstwa zostało zgłoszone naruszenie .
[2012-03-02 17:37]

rapid

rapid nie wiem , czy to ważne ale Pan moderator coś nic nie działa Panie bluchornet jest tam pan bo pana kolega ludzi na forum obraża- kapuj do redakcji i bana , mastino wydrukował już stronkę- aty bluchornet jak nie zareagujesz to znowu skarga do Redakcji...

W kwestii informacyjnej - bluehornet jest moderatorem w pokoju " Hydepark " , a nie w pokoju " Wiadomości "  , a na jego wniosek zostało skorygowane ustawienie panelu - za wywieranie nacisku , próbę zastraszenia i insynuowanie donosicielstwa zostało zgłoszone naruszenie .

hahahhaha:)  jedyny sprawiedliwy hahahha [2012-03-02 17:39]

rapid

a tu czemu wątek zablokowałeś:http://forum.wedkuje.pl/post/moderator-i-ja-usuwanie-nowych-watkow/434068/0#434406
boisz się krytyki :) bohater  [2012-03-02 17:40]

adamo0

Przepraszam ale to co czytam to komedia, czy dramat? [2012-03-02 17:42]

JKarp

Się domyśl 

dziadku nie kumam?

No szkoda, że nie kumasz - tak, że o tym podniesieniu poziomu dyskusji to lepiej nie wspominaj.Nie dasz rady inaczej jak tylko z dziewczyną w boksy uderzyć - gdybyś nie zrozumiał :-)Ot taka cecha niektórych panów :-)JK [2012-03-02 17:43]

Wachta

Przepraszam ale to co czytam to komedia, czy dramat?

Wygląda na to, że cieć-moderator ma wolne i tutaj nie posprząta.
[2012-03-02 17:48]

miszczunio

Rapid chamie małorolny nie sadź się do normalnych ludzi i nie obrażaj jako anonim. Jak jesteś taki bolo to napisz swoje prawdziwe dane i wtedy szczekaj. Nie wiem kim jesteś ale na pewno do normalności sporo ci brakuje.
[2012-03-02 17:50]

rapid

Przepraszam ale to co czytam to komedia, czy dramat?

Wygląda na to, że cieć-moderator ma wolne i tutaj nie posprząta.

haha moderatora nawet wachta obraża hahahha to forum to fajne jest hahahah [2012-03-02 17:51]

rapid

Rapid chamie małorolny nie sadź się do normalnych ludzi i nie obrażaj jako anonim. Jak jesteś taki bolo to napisz swoje prawdziwe dane i wtedy szczekaj. Nie wiem kim jesteś ale na pewno do normalności sporo ci brakuje.

no i co ty mi możesz skoro nic nie zrobiłem miszczuniu :) [2012-03-02 17:53]