Komu przeszkadzają ryby w stawku czerwonkowskim?

/ 7 odpowiedzi

Od kilku dni przechodnie, spacerowicze, miłośnicy przyrody i wreszcie wędkarze oglądają przykry widok pływający...ch śniętych ryb w zaniedbanym, brudnym stawku w Parku Garbolewskich.
Po lustracji terenu odkryłem przykry widok. Padnięte szczupaki, płocie, karpie i złote orfy leżą przy brzegach stawku. Na powierzchni widać plamy oleju / czyżby znów PKP zrzuciło swoje ścieki?/ Poza tym na pewno brudna woda i przyducha/ brak tlenu/ i sprowadzanie przez wędkarzy ryb z innych wód to też przyczyna. Mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za ten teren zrobią coś z tym małym ale urokliwym stawkiem i z rybostanem występującym tam.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zielan


Czy powiadomiłeś odpowiednie organy o śniętych rybach? (2014/10/23 19:09)

mariusz1236543


Bardzo dobre pytanie. Czy powiadomiono o tym fakcie odpowiednie organa państwowe.Czy też info to pozostało jedynie na tej stronie. (2014/10/24 00:11)

Adam B


Właśnie mnie coś trafiło po przeczytaniu powyższej informacji. Musiałem chwilowo wyłączyć komputer,aby ochłonąć, bo same niecenzuralne wiązanki przyszywały mój umysł. Muszę pomyśleć. Cóż. Może czas przygotować wniosek na zebranie kola w Sochaczewie, aby przygotować propozycję na przyszłoroczny budżet obywatelski i go zgłosić... oczyszczenia (smród w niektórych miejscach jest PASKUDNY!), pogłębienia, wybudowania ogrodzeń i pomostu do karmienia gigantycznych karpi... coś na kształt warszawskich łazienek. Oczywiście wszelkim miłośnikom połowów w tym stawku mówimy WY NO CHA.  (2014/10/26 14:15)

mariusz1


Czyli Wy no cha dla kogo ? (2014/10/29 19:20)