Komu przeszkadzają drzewa nad zalewem Boryszew?

/ 6 odpowiedzi
Pytanie może retoryczne.Ale komu te zdrowe drzewa przeszkadzają.To już chyba lekka przesada w oznaczaniu i przeznaczaniu do wycinki drzew zdrowych niezagrażających nikomu.Nie pozwólmy by z zalewu zrobiono pustynię.Działania jakie są podejmowane od jakiegoś czasu i maja miejsce nad zalewem ( usuwanie trzciny,wycinanie drzew itp.)doprowadzają do degradacji środowiska naturalnego które jest dobrem Nas wszystkich ,a nie tylko nielicznej grupki osób. Organizacje pozarządowe które mają w swym STATUCIE obowiązek ochrony środowiska robią całkiem coś przeciwnego.Gdzie tu jest wiedza i rozsądek urzędników wydających bezmyślnie pozwolenie na usuwanie masowe zdrowych drzew.Oj zagalopowałem się.Przecież w tym roku ma być dłuuuga i ciężżżka ziiiiima, a opał za darmo zawsze się przyda.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bluehornet


Taka ładna kępę chcą ciachnąć ?! (2014/09/27 08:28)

Diablo


Niestety, tu na portalu nie dowiesz się dlaczego i komu przeszkadzają. Właśnie siedze w pracy a pod oknem ścinają drugą już wielką topolę. A nie jest stara żeby zagrażać.

Nie nadążysz za urzędasami (2014/09/27 12:29)

TomekM


będzie plaża bo 10 zawodników nie ma jak łowić  (2014/09/27 20:40)

mariusz1236543


Nieoficjalnie dotarła do mnie informacja,że drzewa te przeszkadzają obecnym władzom koła które samowolnie oznakowały wszystkie te drzewa.W chwili obecnej nie posiadają oni zgody Urzędu Miasta Wydział Ochrony Środowiska na usunięcie tych drzew. Tak więc jest to typowa samowolka.Mam prośbę do wszystkich którzy uczęszczają nad zalew.Czy ktoś widział kto znakuje te drzewa.Można pisać na priv.Mariusz Bajurski"Sochaczewski Wędkarz" (2014/10/01 17:34)

KarolRom


Witam.Mam pytanie odnośnie tych znaczonych drzew .Czy mazanie spreyem nie jest to niszczenie danego obiektu danej rzeczy ?  (2014/10/01 17:54)

mariusz1236543


Ważne!! W dniu dzisiejszym tj.02.10.2014 r rozmawiałem telefonicznie z kierownikiem Wydziału Ochrony Środowiska UM gdzie zostałem poinformowany,że znakowania drzew nie dokonał nikt z w/w wydziału.Natomiast PZW Koło Sochaczew-Miasto wystąpiło z wnioskiem o usunięcie drzew z tego terenu ( w jakiej ilości w danej chwili kierownik nie była w stanie określić-mam w tej sprawie otrzymać odpowiedź).Wniosek PZW został zwrócony celem uzupełnienia.Na dzień dzisiejszy nie zostały wszczęte przez UM żadne czynności w powyższej sprawie.Tak więc to ktoś z władz PZW samowolnie dokonał oznakowania drzew.Pytanie kto ich do tego upoważnił?Mariusz Bajurski"Sochaczewski Wędkarz" (2014/10/02 23:18)