Komplet na aukcji

/ 36 odpowiedzi / 2 zdjęć
FonetiX


Nie wiem jak was Panowie, ale mnie nurtuje  jedna rzecz...
CIEKAWE CZY TEN GOŚĆ MA KONTO, ALBO CHOCIAŻ ZAGLĄDA NA TO FORUM ;D (2012/11/29 22:18)

perwer


Nie wiem jak was Panowie, ale mnie nurtuje  jedna rzecz...
CIEKAWE CZY TEN GOŚĆ MA KONTO, ALBO CHOCIAŻ ZAGLĄDA NA TO FORUM ;D




Kolego mam nadzieje że będą Cie nurtować bardziej głębokie sprawy .
Natomiast mogę troszke Ci ułatwić życie i podpowiedzieć że ...nie wiem czy ten koleś ma konto na wędkuje ,ale kilku podobnych wojaków  tutaj znajdziesz . (2012/11/29 23:48)

78darekb


Glupoty sa dwa rodzaje wrodzona i nabyta ten ma obie

 

(2012/11/30 08:33)

FonetiX


Nie wiem jak was Panowie, ale mnie nurtuje  jedna rzecz...
CIEKAWE CZY TEN GOŚĆ MA KONTO, ALBO CHOCIAŻ ZAGLĄDA NA TO FORUM ;D




Kolego mam nadzieje że będą Cie nurtować bardziej głębokie sprawy .
Natomiast mogę troszke Ci ułatwić życie i podpowiedzieć że ...nie wiem czy ten koleś ma konto na wędkuje ,ale kilku podobnych wojaków  tutaj znajdziesz .


nie wiem i nie rozumiem dlaczego czepiasz sie mojego posta. Czytając wypowiedzi innych napisałem to co pierwsze mi przyszło do głowy. I wcale nie uważam żeby było w tym coś złego albo dziwnego. (2012/11/30 09:32)

maras74


Dlatego mało robię zdjęć złowionym rybom.  Czasem się przez przypadek coś pstryknie, bo ktoś znajomy strzeli fotkę, ale po co mi to? Jeden złośliwy karpiarz z nickiem na "S" kiedys napisał, że : -"nie robisz zdjęć, bo nic nie potrafisz złowić".  Hehe. No cóż, może tak sobie uważać. Natomiast dużo zdjęć robię kulinarnie - by zilustrować przepisy. Jednak takim pokotem leżących na trawie ryb nigdy nie sfotografowałem. Dla mnie to żenada, tak samo jak koleś trzymający  na kolanach wór tłuszczu. Po jakiego wała te fotki komu?!

Cześć, no i znowu a myślałem, po paru postach, że ci przeszło. Przypomnijmy sobie ile zabawy i radości dał ci kiedyś złowiony karp. Był on nawet godny wystąpić w jednym z twoich opowiadań i do tego wypuściłeś tego tłuściocha do wody. Myślę, że wszystkim przydałoby się trochę więcej tolerancji. Co głównego wątku to poprostu facet połapał pewnego razu ryb i będąc z tego bardzo dumny zrobił debilne zdjęcie. Teraz wykorzystuje je w celach marketingowych ;) . No cóż cztery szczupaczki i kilkanaście okoni, zapewniam was, że widziałem już dużo większy dramat ryb i rzeźnie jaką zgotowali im ludzie.Pzdr. Maras (2012/11/30 09:57)

MASTINO


nie wiem i nie rozumiem dlaczego czepiasz sie mojego posta. Czytając wypowiedzi innych napisałem to co pierwsze mi przyszło do głowy. I wcale nie uważam żeby było w tym coś złego albo dziwnego. 



Oj kolego, nie zrozumiałeś tego co @perwer napisał w odpowiedzi na Twojego posta, a raczej zrozumiałeś opacznie. 

(2012/11/30 19:55)

u?ytkownik39933


Dlatego mało robię zdjęć złowionym rybom.  Czasem się przez przypadek coś pstryknie, bo ktoś znajomy strzeli fotkę, ale po co mi to? Jeden złośliwy karpiarz z nickiem na "S" kiedys napisał, że : -"nie robisz zdjęć, bo nic nie potrafisz złowić".  Hehe. No cóż, może tak sobie uważać. Natomiast dużo zdjęć robię kulinarnie - by zilustrować przepisy. Jednak takim pokotem leżących na trawie ryb nigdy nie sfotografowałem. Dla mnie to żenada, tak samo jak koleś trzymający  na kolanach wór tłuszczu. Po jakiego wała te fotki komu?!



poczytaj  uważnie bo nie lubię się powtarzać i trzeciej szansy nie będzie  i ostatni raz odpisuje na twój kolejny zaczepny komentarz , ja rozumie ze lubisz obrażać ludzi jak powyżej i zaczepiać mnie i wielu innych na tym forum  i kręci cie jak  ktoś reaguje na twoje zaczepki ale źle trafiłeś bo tak jak ci juz wczesniej napisałem  ja z toba nie bede "dyskutował " z dwóch powodów po pierwsze to uważam ze nie masz jakiejkolwiek wiedzy wedkarskiej ,mało tego wypowiadasz sie na wiele tematów nie związanych z wędkarstwem ,opowiadasz bajki a tak naprawdę nie masz na dany temat zielonego pojęcia np. dieta (kulturystyka ) , jak bronić sie przed psem i wiele,wiele  innych ,po drugie i najważniejsze to  mimo ze jestem dużo młodszy to ci ustapie bo nie mysle w ten sposob z kimkolwiek rozmawiac i znizac sie do tego poziomu bo mi nie wypada,wiesz co pewien kolega napisał tu ci  niedawno bardzo madre słowa cytuje   Przestań ty już z tym biciem, rozrywaniem na strzępy, dawaniem w łeb, kuciem ryja, robieniem tatara z wszystkiego i wszystkich twoich "zagrożeń" życia czy pokarmów, bo już to jest niesmaczne conajmniej i pomyślą niektórzy żeś taki groźny. widzę ze masz bogate słownictwo ale nie pisz ze jestem złosliwy bo to ty komentujesz  mało kulturalnie moje wypowiedzi zwiazane z wedkarstwem karpiowym szukajac zaczepki , ja nigdy na tym forum ani ciebie ani  nikogo innego  nie zaczepiłem a ty człowieku nawet z dwunastoletnim chłopcem nie potrafisz normalnie porozmawiać a wiec nie pyskuj jak ty to mówisz bo twoje tylko co sie nagadasz bo ja cie niestety ignoruje . żegnam. (2012/11/30 21:03)

Wachta


Nie chcę bronić bohatera tego tematu, ale wydaje mi się, że to nie ładnie kogoś obgadywać na publicznym forum. (2012/11/30 22:17)

andrzej3023


Ja jak bym miał blisko to bym kupił zawsze zniechęca mnie paczka.  (2012/12/01 13:16)

zbynio5o


No i można z takiego newsa coś pozytywnego wyciągnąć, jak to zrobił kol. Andrzej :)))

Ps.  !00 lat i najlepszego Andrzej :)  

(2012/12/01 16:42)