Zaloguj się do konta

Kompan na wyprawy spinningowe okolice Lublina- Puł

utworzono: 2012/10/09 10:36
MichalSpin

Witam szukam kompana do wędkowania pochodzę z Hrubieszowa ale często jestem w Lublinie lubię uganiać się za sandaczem lecz nie znam za bardzo tutaj miejscówek oprócz zalewu, chciałbym udać się na Wisłę jednak nie znam tam miejscówek byłem kilka razy w okolicach Puław ze spinningiem ale bez efektów. Ewentualnie może któryś z kolegów mógłby coś doradzić na jaką część Wisły pojechać. Wodom cześć [2012-10-09 10:36]

mszpetman

Ja jestem z Chełma ale obecnie mieszkam w Siedlcach. Od czerwca do października mogę jeździć. [2012-10-10 12:31]

wariat1404

Witam szukam kompana do wędkowania pochodzę z Hrubieszowa ale często jestem w Lublinie lubię uganiać się za sandaczem lecz nie znam za bardzo tutaj miejscówek oprócz zalewu, chciałbym udać się na Wisłę jednak nie znam tam miejscówek byłem kilka razy w okolicach Puław ze spinningiem ale bez efektów. Ewentualnie może któryś z kolegów mógłby coś doradzić na jaką część Wisły pojechać. Wodom cześć


w Józefowie nad Wisłą są fajne miejsca sandaczowe i boleniowe na tzw 'wojskowej drodze' i w górę wisełki

[2012-10-10 14:17]

MichalSpin


dzięki kolego wariat1441, nie znam tych terenów a dość często jestem w tamtych okolicach ale dopiero poznaję wodę, [2012-10-12 21:40]

wariat1404

nie ma sprawy. połamania kija ;) [2012-10-19 19:16]