Zaloguj się do konta

Komendant PSR wziął łapówkę !!!!!!!

utworzono: 2011/05/24 10:23
jurek

 Komendant Państwowej Straży Rybackiej z Gniezna wziął 150 zł łapówki. Chwilę później, ku swojemu ogromnemu zdziwieniu, został zatrzymany.

37-latek z Gniezna dzięki wykonywanej przez siebie pracy wszedł w posiadanie informacji o miejscu znajdowania się łodzi wiosłowej, którą skradziono w październiku ubiegłego roku z jeziora Powidzkiego. Za wskazanie miejsca, gdzie można znaleźć łódkę zażądał od jej właściciela 150 zł. Komendant nie przewidział jednak, że o jego propozycji dowiedzą się słupeccy policjanci walczący z przestępczością gospodarczą. 13 maja zorganizowali na niego zasadzkę.

- Dzięki możliwości zastosowania kontrolowanego wręczenia korzyści majątkowej policjanci ujęli sprawcę przestępstwa tuż po wręczeniu łapówki - informuje Marlena Kukawka ze słupeckiej policji.

Wobec komendanta prokurator zastosował poręczenie majątkowe. Nieuczciwemu funkcjonariuszowi grozi 8 lat więzienia.

źródło: www.slupca.pl

[2011-05-24 10:23]

JaroDaw

 Komendant Państwowej Straży Rybackiej z Gniezna wziął 150 zł łapówki. Chwilę później, ku swojemu ogromnemu zdziwieniu, został zatrzymany.

37-latek z Gniezna dzięki wykonywanej przez siebie pracy wszedł w posiadanie informacji o miejscu znajdowania się łodzi wiosłowej, którą skradziono w październiku ubiegłego roku z jeziora Powidzkiego. Za wskazanie miejsca, gdzie można znaleźć łódkę zażądał od jej właściciela 150 zł. Komendant nie przewidział jednak, że o jego propozycji dowiedzą się słupeccy policjanci walczący z przestępczością gospodarczą. 13 maja zorganizowali na niego zasadzkę.

- Dzięki możliwości zastosowania kontrolowanego wręczenia korzyści majątkowej policjanci ujęli sprawcę przestępstwa tuż po wręczeniu łapówki - informuje Marlena Kukawka ze słupeckiej policji.

Wobec komendanta prokurator zastosował poręczenie majątkowe. Nieuczciwemu funkcjonariuszowi grozi 8 lat więzienia.

źródło: www.slupca.pl

 


Q..a połasić się na półtorej stówy. Żenada !!! :) Co za imbecyl ;)

Jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony !!!! [2011-05-24 10:33]

jurek

Moim zdaniem to prawdziwa żenada , zażądał od wędkarza sumy 150 złotych za wskazanie gdzie stoi łódka , i tym sposobem pogrzebał swoja karierę w PSR  .


Teraz policja bada wiele innych wątków w jego pracy i możliwości czerpania innych korzyści majątkowych
, a sprawa jest poważna , gdyż zajęła się nim policja z PG ( przestępczość gospodarcza) , wiec nieuczciwy Komendant PSR pójdzie niechybnie siedzieć za głupie 150 złotych.

Myślę , że Komendant Wojewódzki PSR  wyciągnął już wnioski za czyn swego podwładnego . I pomyśleć , że taki człowiek nosił broń palną --- teraz chyba tego żałuje .
[2011-05-24 10:40]

JaroDaw

No ale zarządzać 150zł ???????1 500, 15 000, 150 000 rozumiem, ale 150 zł !! To tak kiepsko zarabiają w PSR ;) [2011-05-24 10:48]

jurek

Ciekawe Jarku ilu jest takich Komendantów lub strażników PSR w Polsce ---------- bo ja jednego znałem w Płocku , robił takie machlojki , że wyleciał z pracy .


Najgorzej boli mnie to , że My społeczni strażnicy skutecznie walczymy z kłusownictwem i zabrane z wody sieci przekazujemy PSR , a oni potem się tym chwalą przed mediami i Wojewodą ............ np.w roku 2009 przekazaliśmy im prawie 4 kilometry kłusowniczych sieci , to jest o 1 km , niż zebrała PSR
[2011-05-24 11:15]

baloonstyle

Niestety zawsze cymbały dochodzą do władzy a porządni ludzie tylko mogą się przyglądać i debatować :(( dobrze że go złapali :))
[2011-05-24 11:18]

ryukon1975

Człowiek to tylko człowiek.Jeden połasi się na 150 zł,drugi powie "Spieprzaj dziadu" i zostanie dla niektórych bohaterem.
Fakt jednak dla mnie niezaprzeczalny,ktoś z dodrą pracą kto może sobie zorganizować i ustawić życie na przyzwoitym poziomie jest nieszczęśliwy bo brakuje mu 150 zł.:) Sam nie wiem śmiać się z jego głupoty czy zapłakać nad nią.
[2011-05-24 11:30]

To już musiał być ale zdesperowany z braku sałaty. Zrobił interes życia. [2011-05-24 12:18]

Jędrula

Moim zdaniem to prawdziwa żenada , zażądał od wędkarza sumy 150 złotych za wskazanie gdzie stoi łódka , i tym sposobem pogrzebał swoja karierę w PSR  .


Teraz policja bada wiele innych wątków w jego pracy i możliwości czerpania innych korzyści majątkowych , a sprawa jest poważna , gdyż zajęła się nim policja z PG ( przestępczość gospodarcza) ,
wiec nieuczciwy Komendant PSR pójdzie niechybnie siedzieć za głupie 150 złotych.

Myślę , że Komendant Wojewódzki PSR  wyciągnął już wnioski za czyn swego podwładnego . I pomyśleć , że taki człowiek nosił broń palną --- teraz chyba tego żałuje .


 

 

 

 

 

Nie pójdzie siedzieć , zobaczycie . Ale działkę niechybnie dostanie , na pewno . Aaaaa jaki wstyd !!!

 

 

 

 

 

[2011-05-24 12:32]

Jędrula

 

I wylot z roboty bo w końcu funkcjonariusz państwowy popełnił przestępstwo . Trzeba wyrywać takie chwasty jeden po drugim !

[2011-05-24 12:36]

gg003

Brakowało  mu na flaszkę i zagrychę :) [2011-05-24 13:52]

To już musiał być ale zdesperowany z braku sałaty. Zrobił interes życia.


Ziarnko do ziarnka, aż zbierze sie miarka.............lecz ona się przebrała ;)

150 zł ? tego i ja nie potrafię zrozumieć .............

[2011-05-24 15:34]

mirus71

witam kolegów też się zastanawiam czy śmiać się z tego czy płakać ale faktem jest że umoczył wcale mi go nie szkoda niech odpowie za swą głupotę pszed sądę  [2011-05-24 16:35]

bobus86

nie no siara jak hu...komendant...yhm zeby mial sie jeszcze na co polaszczyc ale na 150zl?nic pozadnego sobie nie kupi za te pieniadze chyba ze go naprawde nedza cisnie!!!!wstyd i nic wiecej [2011-05-24 16:54]

mienta

150 pln normalnie kupa hajsu jak bym tyle miał to bym se życie ułorzył :))a tak serio to ładny idiota z tego ''komendanta''a raczej komedianta żeby półtorej stówy łapówki brać .....nie no pozazdrościć tylko  [2011-05-24 17:41]

bluehornet

Nooo ,Wielki Mientowy Bracie , 150 zyla to rzeczywiście kupa szmalcu - akurat na zanętę i robale na jedne zawody ( nooo , może dwoje - oszczędnie i to bardzo ) !!!!  Imbecyl a nie " Komendant " PSR - raczej niskiej klasy chytry Komediant !!! Paranoja !!!!!
[2011-05-24 17:47]

mienta

Nooo ,Wielki Mientowy Bracie , 150 zyla to rzeczywiście kupa szmalcu - akurat na zanętę i robale na jedne zawody ( nooo , może dwoje - oszczędnie i to bardzo ) !!!!  Imbecyl a nie " Komendant " PSR - raczej niskiej klasy chytry Komediant !!! Paranoja !!!!!



To był taki zarcik ......swoja droga nie wiem czy z takiego faktu sie śmiać czy płakać 



[2011-05-24 17:49]

A może te 150 to tylko zaliczka 10%, a reszta po pokazaniu łodzi :) [2011-05-24 17:51]

bluehornet

Takich niestety mamy wielu państwowych bądź , co bądź urzędasów i to na różnych szczeblach !!! Przykre , ale niestety prawdziwe !!!
[2011-05-24 17:52]

Widać powiedzenie, że w Polsce tylko ryby nie biorą zaczyna mieć coraz wiecej potwierdzeń. Pierw Zielona a teraz Gniezno. Ale przynajmniej koleś wpadł i już nie będzie komendantem. Jedyna dobra wiadomość. [2011-05-24 17:58]

pike2

HEEEE! Bardzo dobrze że go przygwozdzili, 150zł to nie jes duzo, ale ile on takich łapówek mógł wczesniej wziąć od złapanych kłusoli?

[2011-05-24 20:48]

kazik621

Dla takiego sk........la to powinien być zastosowany areszt tymczasowy. Kiedy jest na wolności to musi zarobić na grzywnę. Prawdę napisał jeden z kolegów, że " to była zaliczka 10% a reszta po pokazaniu łodzi ". Dla takich ludzi nie powinno być litości. Tępić trzeba w zarodku. [2011-05-24 20:52]

msjack

Panowie,tu nie jest istotne ile wziął.
Złodziej to ten, który ukradnie 10 zł i ten , który 10 000 000,
Tak samo jest z łapówkarzami.
Istotą rzeczy jest w tym przypadku fakt ,że urzędnik = przestępca.
Ilu wędkarzy kontrolował ten gość ? Ciekawe czy od nich też brał?

[2011-05-24 21:11]

cierpliwy1

Strażnik postąpił bardzo źle i zostanie skazany ,ale mam pytanie jaką karierę
można robić PSR,bo ja sądziłem ,że w PSR droga do rozwijania się jest zamknięta
[2011-05-24 22:07]

^Ten co ukradnie 10-999 999 to złodziej i bandyta, ten co zapier. milion to biznesmen .

[2011-05-24 22:47]

ripper

hehe ja jestem z okolic Płocka mało ma to sensu do tematu ale ciekawe podobnie jest z zarybianiem z jednej łódki zarybiane jest a ta dróga płynie na drógi brzeg i klient juz czeka tylko płaci i zabiera towar haha smieszne ale prawdzwe kiedyś muszę filmik z takiej akcji nagrać bedzie ubaw
[2011-05-24 22:58]