Komendant Powiatowy SSR Jelenia Góra zrezygnował

/ 18 odpowiedzi

  • konto usunięte

Dziś dowiedziałem się, że Kol. Komendant Powiatowy SSR Jelenia Góra zrezygnował z pełnionej funkcji. W środowisku padło wiele pytań, czy to koniec Jeleniogórskiej SSR?

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jogi


A czy można wiedzieć mniej więcej jaki był powód rezygnacji ? (2012/06/18 21:36)

u?ytkownik116256


Nie wiem jaki  był powód. Ale podejrzewam, że to być może "wypalenie". Co się dziwić chłop społecznie robił a to ciężki kawałek roboty. Ja też po woli o tym myślę ale jeszcze kilka ważnych spraw muszę zakończyć:) (2012/06/18 22:05)

u?ytkownik91748


Przy takim natężeniu roboty mógł się wypalić rzecz jasna (2012/06/18 22:12)

Pitbul


Są ludzie którzy nie wytrzymują pomówień, donosów...Jednak nie to było powodem tej decyzji. 
Przykro mi, że żadne z Pana pism i tych oficjalnych i tych anonimowych nie przyniosło oczekiwanego skutku (aczkolwiek lektura przezabawna).Nie wiem również czemu ma służyć otwarcie tego wątku.Jeśli odczuwa Pan satysfakcję to proszę mi uwierzyć, że to stan przejściowy.
T.  (2012/06/18 22:17)

u?ytkownik91748


Jak nie ma o czym pisać , to zawsze jest to szansa na kolejny odcinek westernu " Szybcy i wściekli z Kamiennej Góry kontra Lord Wader " (2012/06/18 22:22)

u?ytkownik116256


Są ludzie którzy nie wytrzymują pomówień, donosów...Jednak nie to było powodem tej decyzji. 
Przykro mi, że żadne z Pana pism i tych oficjalnych i tych anonimowych nie przyniosło oczekiwanego skutku (aczkolwiek lektura przezabawna).Nie wiem również czemu ma służyć otwarcie tego wątku.Jeśli odczuwa Pan satysfakcję to proszę mi uwierzyć, że to stan przejściowy.
T. 


Panie T. napisałem bo się dzisiaj dowiedziałem i szkoda mi człowieka. O jakich Pan pismach anonimowych pisze kompletnie nie wiem?(pomówienia?) -napisz Pan to będziemy bardziej w temacie? . A jeżeli chodzi o te podpisane przez moją osobę wiem doskonale o wszystkich. Więc startuj T. na K-nta :)  (2012/06/18 22:27)

rapid


no to maja chłopaki problem bo nie mogą zgodnie z prawem teraz działac .bo bez komendanta strarz nie moze funkcjonowac.musza powołac drógiego ale to na pewno potrwa bo sezon urlopowy a rada powiatuu moze uchwala tylko takiego powolac.do jesieni beda znówu dzialac (2012/06/18 22:56)

Bernard51


A moze tam nie musi zarzadzac komendant
są przeciez tacy którzy na forum sa ważniejsi
od wszystkich komendantów-- a moze byli?? (2012/06/18 23:47)

Pitbul


przepis:
weź trzy miarki tupetu, dodaj 5 miarek hipokryzji, wszystko zalej dwiema miarkami kłamstwa
bez wstrząsania ale z mieszaniem powinno wyjść:
#494478 

zakończę blockquoteem...
:)
T.
  (2012/06/18 23:54)

u?ytkownik116256


Jaki dziwny zbieg okoliczności bo na mnie też jakieś dziwne anonimy przychodziły jednak się nie potwierdziły. Uważam, że anonimy nie powinny być brane pod uwagę i automatycznie wrzucane do kosza. Osoba pisząca anonim to tchórz bo nie potrafi się podpisać pod pasztetem. Jakieś to wszystko dziwne. Rozumiem, ze teraz startujesz na komendanta...;) bo jak ktoś napisał straż nie może działać bez komendanta .  (2012/06/19 09:23)

pikolo1960


panowie jak tak czytam o tych Waszych ansach to powiem jedno

wszedzie sa oki ludzie lecz Uklad do dupy:)

tak jak PZPN i PZW ta cala bande powinno sie dawno wyslac w kosmos

prezes przyspawany do stołka w PZW OD 30 LAT jakies jajca mamy w tym kraju

rozwalili wsio przemysl jak i wody !!! zero ryb pozwolen wiecej niz w jakimkolwiek kraju trza miec  dzialaczy prezesów kupa choloty do utrzymania !!!

panstwo powinno uznac te organizacje za przestepcze i poprostu je rozwiazac PZW jak i PZPN

(2012/06/19 09:41)

jarekk


Dziś dowiedziałem się, że Kol. Komendant Powiatowy SSR Jelenia Góra zrezygnował z pełnionej funkcji. W środowisku padło wiele pytań, czy to koniec Jeleniogórskiej SSR?


Jakich pytań i w jakim środowisku ? Co tam znowu gniecie po wątrobie ? A tak wogóle to po kiego ten wątek ? Przecież dobrze wiesz Meridianon dlaczego komendant Celencewicz odszedł. Na pewno jako komendant straży sąsiadujących ze sobą macie bardzo dobre stosunki i o tym rozmawialiście. Tak przecież jest praktycznie w całej Polsce, że straże współpracują. A jeśli nie masz pojęcia co się stało, to weź za telefon, zadzwoń, pogadaj, dowiedz się, a potem powieś jakieś ciekawe przemyślenia, a nie takie s...anie po krzakach. Znowu wywlekasz swoje prywatne problemy na forum ogólnopolskie. Do czego to ma służyć ? (2012/06/19 13:07)

u?ytkownik116256


Dziś dowiedziałem się, że Kol. Komendant Powiatowy SSR Jelenia Góra zrezygnował z pełnionej funkcji. W środowisku padło wiele pytań, czy to koniec Jeleniogórskiej SSR?


Jakich pytań i w jakim środowisku ? Co tam znowu gniecie po wątrobie ? A tak wogóle to po kiego ten wątek ? Przecież dobrze wiesz Meridianon dlaczego komendant Celencewicz odszedł. Na pewno jako komendant straży sąsiadujących ze sobą macie bardzo dobre stosunki i o tym rozmawialiście. Tak przecież jest praktycznie w całej Polsce, że straże współpracują. A jeśli nie masz pojęcia co się stało, to weź za telefon, zadzwoń, pogadaj, dowiedz się, a potem powieś jakieś ciekawe przemyślenia, a nie takie s...anie po krzakach. Znowu wywlekasz swoje prywatne problemy na forum ogólnopolskie. Do czego to ma służyć ?



Środowisku strażniczym bo takie istnieje jakbyś nie wiedział , a że na sercu mi dobro i ochrona wód to pytam . Na wątrobie nic nie gniecie tylko takie moje zdziwienie ? Nie wiem czemu ten Pan odszedł. Napisałem bo może ktoś ma szersze informacje. Stosunków żadnych ze sobą nie mamy i nie mieliśmy a i współpracy też nie było wszak sam wiesz bo byłeś podkomendnym tego Pana. To nie są moje prywatne problemy bo mnie osobiście nie dotyczą ale jak pisałem wcześniej na sercu mi dobro i ochrona tamtejszych wód szczególnie Bobru.  (2012/06/19 15:03)

jarekk


Dziś dowiedziałem się, że Kol. Komendant Powiatowy SSR Jelenia Góra zrezygnował z pełnionej funkcji. W środowisku padło wiele pytań, czy to koniec Jeleniogórskiej SSR?


Jakich pytań i w jakim środowisku ? Co tam znowu gniecie po wątrobie ? A tak wogóle to po kiego ten wątek ? Przecież dobrze wiesz Meridianon dlaczego komendant Celencewicz odszedł. Na pewno jako komendant straży sąsiadujących ze sobą macie bardzo dobre stosunki i o tym rozmawialiście. Tak przecież jest praktycznie w całej Polsce, że straże współpracują. A jeśli nie masz pojęcia co się stało, to weź za telefon, zadzwoń, pogadaj, dowiedz się, a potem powieś jakieś ciekawe przemyślenia, a nie takie s...anie po krzakach. Znowu wywlekasz swoje prywatne problemy na forum ogólnopolskie. Do czego to ma służyć ?



Środowisku strażniczym bo takie istnieje jakbyś nie wiedział , a że na sercu mi dobro i ochrona wód to pytam . Na wątrobie nic nie gniecie tylko takie moje zdziwienie ? Nie wiem czemu ten Pan odszedł. Napisałem bo może ktoś ma szersze informacje. Stosunków żadnych ze sobą nie mamy i nie mieliśmy a i współpracy też nie było wszak sam wiesz bo byłeś podkomendnym tego Pana. To nie są moje prywatne problemy bo mnie osobiście nie dotyczą ale jak pisałem wcześniej na sercu mi dobro i ochrona tamtejszych wód szczególnie Bobru. 


Środowisko strażnicze znakomicie zna powody rezygnacji Kol. Celencewicza i nie ma w tym żadnej sensacji. Być może należysz do INNEGO środowiska strażniczego i stąd ta niewiedza doprawiona jakąś niezdrową ciekawością ? Rozumiem, że wstydzisz się też zadzwonić do bohatera Twoich postów. A może gdybyś przeprosił go po prostu za pisanie paszkwili na forach (lub pasztetów jak wolisz ;), to byłby gotów z Tobą porozmawiać ? Nie myślałeś o tym, czy brakuje odwagi na męski gest ? Komendant Celencewicz, to bardzo sympatyczny gość. Szczerze mówiąc myślałem, że już to zrobiłeś i między wami są poprawne relacje. Rozczarowaś M. (2012/06/19 15:58)

u?ytkownik116256


Dziś dowiedziałem się, że Kol. Komendant Powiatowy SSR Jelenia Góra zrezygnował z pełnionej funkcji. W środowisku padło wiele pytań, czy to koniec Jeleniogórskiej SSR?


Jakich pytań i w jakim środowisku ? Co tam znowu gniecie po wątrobie ? A tak wogóle to po kiego ten wątek ? Przecież dobrze wiesz Meridianon dlaczego komendant Celencewicz odszedł. Na pewno jako komendant straży sąsiadujących ze sobą macie bardzo dobre stosunki i o tym rozmawialiście. Tak przecież jest praktycznie w całej Polsce, że straże współpracują. A jeśli nie masz pojęcia co się stało, to weź za telefon, zadzwoń, pogadaj, dowiedz się, a potem powieś jakieś ciekawe przemyślenia, a nie takie s...anie po krzakach. Znowu wywlekasz swoje prywatne problemy na forum ogólnopolskie. Do czego to ma służyć ?



Środowisku strażniczym bo takie istnieje jakbyś nie wiedział , a że na sercu mi dobro i ochrona wód to pytam . Na wątrobie nic nie gniecie tylko takie moje zdziwienie ? Nie wiem czemu ten Pan odszedł. Napisałem bo może ktoś ma szersze informacje. Stosunków żadnych ze sobą nie mamy i nie mieliśmy a i współpracy też nie było wszak sam wiesz bo byłeś podkomendnym tego Pana. To nie są moje prywatne problemy bo mnie osobiście nie dotyczą ale jak pisałem wcześniej na sercu mi dobro i ochrona tamtejszych wód szczególnie Bobru. 


Środowisko strażnicze znakomicie zna powody rezygnacji Kol. Celencewicza i nie ma w tym żadnej sensacji. Być może należysz do INNEGO środowiska strażniczego i stąd ta niewiedza doprawiona jakąś niezdrową ciekawością ? Rozumiem, że wstydzisz się też zadzwonić do bohatera Twoich postów. A może gdybyś przeprosił go po prostu za pisanie paszkwili na forach (lub pasztetów jak wolisz ;), to byłby gotów z Tobą porozmawiać ? Nie myślałeś o tym, czy brakuje odwagi na męski gest ? Komendant Celencewicz, to bardzo sympatyczny gość. Szczerze mówiąc myślałem, że już to zrobiłeś i między wami są poprawne relacje. Rozczarowaś M.


Ja nie mam się czego wstydzić . Paszkwile:) przestań sama prawda -zrobiłem mu zdjęcia jak w mundurze SSR chodzi z bronią palną bojową na Mistrzostwach Świata i wrzuciłem na forum - wielkie mi halo to chyba prawdę pisałem? to jedyny epizod między mną i tym Panem. Jeżeli masz linki do innych pasztetów to zapodaj na forum bo ja mam linki trochę insze samych jego bezpośrednich podkomendnych  http://www.archiwum.grodzkie.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=428 .Oprócz broni palnej bojowej przypiętej do pasa nic do Pana C. nie mam a tym bardziej za coś przepraszać.... Jak pisałem żadnych relacji, czy stosunków dobrych lub złych między nami nie było.  Jarek a ty nic nie wiesz czasami o paszkwilach pisanych na mnie? Na pewno nie wiesz... (2012/06/19 16:21)

u?ytkownik116256


"Meridianon, nie schlebiaj sobie. Nikt z nas na ciebie nic nie pisał, bo nikt do tego poziomu się nie zniżył. Nas donosy do Prokuratury, Starosty lub innych Organów nie interesują. My po prostu robimy swoje, nie tylko w zrywach weekendowych ale przede wszystkim w tygodniu, rano i wieczorem. Tak więc o Bóbr pod naszą opieką nie musisz się martwić. Szkoda również że nie bardzo orientujesz się w całej sytuacji i walisz kulami po opłotkach. Komendant Celencewicz złożył rezygnację, jednak jeszcze ciągle jest komendantem i będzie nim do czasu, gdy Starosta Go nie odwoła.A czemu na służyć ten "wykopaliskowy" link przez ciebie podany? U nas czas biegnie do przodu i nie zostajemy w przeciwieństwie do ciebie na poziomie 2007 roku. A tak na marginesie ciekawego rozwiązania sytuacji końcowej spodziewamy się po odpowiednich organach, które na tapetę wzięły pewien anonim i zaczęły analizować stylistykę i język w ramach swoich czynności przygotowawczych. Ciekawe co wywnioskują?"

:) nie skomentuję o nic nie posądzam  i pozdrawiam podkomendnych? :) jak pisałem mam do zakończenia kilka ważnych spraw (już wkrótce) i też po kilkunastu latach społecznej pracy czas zająć się ważniejszymi sprawami niż niejednokrotne wieloletnie użeranie się z debilami (nie mylić ze sobą!).W całym naszym SSR nie tylko u was się źle dzieje i taka jest prawda. Okręgi będą musiały pomyśleć o zatrudnianiu ludzi na etatach lub dofinansowanie PSR co jest raczej mało prawdopodobne. Na razie robimy coś za darmo ale wszystko jest do czasu. Nie omieszkam przytoczyć tu słów pewnego podkomendnego z przytoczonego linku :"  Mówiąc krótko, szybciej CI ludzie odejdą niż się zmienią. Trzeba czekać"  

to się doczekałeś , czyżby coś w tym było? (2012/06/19 16:57)

adler


Witajcie . 

Myślę że to nie miejsce na Wasze osobiste roztrząsanie Waszych prywatnych spraw . 

Chyba odpowiednia już pora zakończyć te waśnie . Jeśli temat już wyczerpany to pora go zamknąć . Czy w każdym temacie o PSR i SSR musicie wylewać osobiste żale ? . Nie była by potrzeba zamykania każdego takiego tematu , gdybyście zachowali umiar i powściągliwość . 

Pozdrawiam i 

(2012/06/19 17:18)