Zaloguj się do konta

Koluchy w okolicach Bełchatowa

utworzono: 2018/07/20 14:06
pirat171

Jest jeszcze jakies miejsce gdzie mozna nałapać sumikow karłowatych lub sa gdzies plaga i ktos chce by je odlowic?? Chetnie bym ich polapal cale mnostwo ale nigdzie nie mozna ich ostatnio namierzyc;p [2018-07-20 14:06]

GREG227

Witaj!Sumików możesz połowić na Teresinie i na Ługach. jak dalej to Święte Ługi ale tam jest woda nadleśnictwa i trzeba opłacić roczną wkładkę( około 50-100 zł). Na wodach pzw to co słyszałem to sumik jest na Patykach. [2018-07-21 12:56]

pirat171

A co za woda jest na Teresinie?? Na Ługach od tamtego roku juz nie wolno łapać ryb. [2018-07-23 21:57]

GREG227

O zakazie nie słyszałem na Ługach. Teresin był ,,niczyj” brat cioteczny wędkował w tamtym roku. Podjedź dowiedz się. Siadaj po stronie brzóz ( północny brzeg)tam nie jest głęboko ale nie ma kąpiących się. Przy liniach wysokiego napięcia ( od strony wsi) jest najgłębiej. Jest jeszcze jedno miejsce ale czym mniej osób wie o nim tym lepiej dla niego 🤫 [2018-07-23 23:21]

pirat171

Jesli chcesz pozbyć sie sumika a miec więcej wartosciowszych ryb wedkarsko to możesz podzielić sie tym lowiskiem na priv. Na Lugach weszli "ekolodzy" i od tamtego roku jest zakaz wędkowania. [2018-07-24 09:02]

Sith

(...)Jest jeszcze jedno miejsce ale czym mniej osób wie o nim tym lepiej dla niego 🤫
Lepiej dla sumika???
Sumik to ryba inwazyjna, obca w naszym ekosystemie. Stąd zakaz wypuszczania złowionych z powrotem do wody. Za to bardzo smaczna i jest to praktycznie jedyna ryba, ktorą po zlowieniu zabieram.
[2018-07-25 07:06]

GREG227

(...)ÂJest jeszcze jedno miejsce ale czym mniej osób wie o nim tym lepiej dla niego 🤫
Lepiej dla sumika???
Sumik to ryba inwazyjna, obca w naszym ekosystemie. Stąd zakaz wypuszczania złowionych z powrotem do wody. Za to bardzo smaczna i jest to praktycznie jedyna ryba, ktorą po zlowieniu zabieram.
Chodzi mi o samo miejsce. Nie jest tak popularne jakwymieniłem wyżej.

[2018-07-25 17:32]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia