Zaloguj się do konta

Kołowrotki York

utworzono: 2010/04/03 00:09
linek69

co sądzicie o kołowrotkach Yorka czy ktoś używa tego sprzętu.Dziś w sklepie widziałem iprzymierzałem się ale firma troche mi nieznana i nie wiem czy brać .Przynajmniej parametry miał dobre i ładnie chodził.Czekam na opinie
[2010-04-03 00:09]

blendi

Kolego miałem tylko raz kolowrotek firmy york i juz wiecej nie chce (nic nie warte).teraz mam Jaxony i tez nie jestem zadowolony lepiej wydac ciutke wiecej i kupic kołowrotek sprawdzonej firmy. [2010-04-03 10:40]

Jigsaw14

Mam kołowrotek york carp - powiem szczerze że byłem z nim raz na rybkach i muszę stwierdzić że jak dla początkującego karpiarza jest wystarczający tj ładnie zwija żyłke i nie zacina się - nie narzekałem na jego prace - wiec nie jest najgorzej - zależy o jakim mówisz dokładnie modelu ja z mojego carpia jestem nawet zadowolony - ale tak jak mówie byłem z nim tylko raz nad wodą - niedługo zaczynam sezon wiec bedę mógł cos wiecej napisac.

Swoją drogą niedawno pytałem na forum co wedkarze sądzą na temat firmy york - brak odpowiedzi

Najważniejsze zeby był dla ciebie dobry - woda go zweryfikuje

pozdrawiam:)

[2010-04-03 11:07]

mar83

York nie należ do najlepszych firm (choć czasami ale też rzadko kije ma dość dobre) lepiej dołożyć parę groszy i kupić coś innego.Szkoda kasy
[2010-04-03 15:48]