Kołowrotki Jaxon Carpan i Hegemon - opinie

/ 5 odpowiedzi

witam.

Tak jak w temacie pytanie odnośnie kołowrotka, a mianowicie mam możliwość kupna za przyzwoite pieniądze kołowrotka

jaxon carpan oraz jaxon hegemon maja oba być używane w karpiówkach ja sądzę że powinny dać rade.

Jeśli macie jakieś opinie i spostrzeżenia o nich to chętnie każdą przeczytam.

pozdrawiam

vmaxer


Dlaczego ma odpuścić? Miałeś te młynki?  (2015/03/15 11:22)

gucek6


Powiec co to jest za firma Jaxon, z jakich materjałów są elementy wewnątrz kołowrotka ,to że ważą ponad 0,5kg i są duże nie znaczy że wytrzymają hole karpi.   Zrobi jak chce... (2015/03/15 11:29)

vmaxer


Firma jak każda inna, która sprowadza i sprzedaje to samo co inni. Ma dobre i złe produkty tam samo jak inni :) Nie lubię kiedy ktoś odradza coś czego nie miał a opiera się tylko na opinii o marce.
Pozdro (2015/03/15 11:34)

u?ytkownik26223


witam.

Tak jak w temacie pytanie odnośnie kołowrotka, a mianowicie mam możliwość kupna za przyzwoite pieniądze kołowrotka

jaxon carpan oraz jaxon hegemon maja oba być używane w karpiówkach ja sądzę że powinny dać rade.

Jeśli macie jakieś opinie i spostrzeżenia o nich to chętnie każdą przeczytam.

pozdrawiam


Kiedyś się przejechałem na kołowrotkach ww firmy (co prawda tanich modelach) tak że wędki tak ,kołowrotki nie.
A przeglądając internet można się natknąć na niezbyt przychylne opinie co do  jaxona hegemonnp tu    http://www.forumsumowe.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1471&titlethread=kolowrotek_jaxon_hegemon_hfr_700
ale pewnie jest znacznie więcej negatywnych opinii.

ps .w cenie 200-300 zł znajdziesz lepszy sprzęt choćby anaconda czy okuma z 5 letnią gwarancją.

ps 2 Kol Marek Dębicki chyba ma ten kołowrotek .popytaj go (2015/03/15 12:12)