Kołowrotki do feederów

/ 4 odpowiedzi
Mam pytanie, mianowicie planuję kupić wędki na feeder (Mikado Lion) i chciałbym do tego kołowrotek. Interesowałoby mnie czy lepszy byłby to kołowrotek z przednim hamulcem lub tylnim czy może z wolnym biegiem. Z góry dziękuję za odpowiedzi... Pozdrawiam.
hubu1234


lepszy był by z tylnym hamulcem (2012/12/09 20:03)

jamaha1


Tylni hamulec jest bardziej precyzyjny... a wolny bieg to super dodatek i mi sie dobrze sprawuje tylko kiedy ziomno to coś harczy (2012/12/09 20:06)

u?ytkownik104372


Mam pytanie, mianowicie planuję kupić wędki na feeder (Mikado Lion) i chciałbym do tego kołowrotek. Interesowałoby mnie czy lepszy byłby to kołowrotek z przednim hamulcem lub tylnim czy może z wolnym biegiem. Z góry dziękuję za odpowiedzi... Pozdrawiam.


Cześć. To zależy co kto woli:) ja bym kupił z przednim hamulcem, ponieważ jest bardziej precyzyjny i z wolnym biegiem, jest bardzo przydatny, a napewno nie będzie przeszkadzał. (2012/12/09 20:15)

ryukon1975


Mam pytanie, mianowicie planuję kupić wędki na feeder (Mikado Lion) i chciałbym do tego kołowrotek. Interesowałoby mnie czy lepszy byłby to kołowrotek z przednim hamulcem lub tylnim czy może z wolnym biegiem. Z góry dziękuję za odpowiedzi... Pozdrawiam.


Cześć. To zależy co kto woli:) ja bym kupił z przednim hamulcem, ponieważ jest bardziej precyzyjny i z wolnym biegiem, jest bardzo przydatny, a napewno nie będzie przeszkadzał.









Właśnie takich używam przy feederach i nie widzę powodu by to zmieniać. (2012/12/09 20:56)