Zaloguj się do konta

Kołowrotki karpiowe -wasze propozycje

utworzono: 2012/11/09 12:32
Xroi425

Witam, Szukam 2 nowych kołowrotków karpiowych. Idealnie było by gdybym zmieścił się w kwocie 250 zł za kołowrotek + żyłka do niego. Nie mam jakiś specjalnych wymagań. Rozmiary kołowrotków jakich szukam to około 200m/0,35, szpula long cast nie jest mi potrzebna. Po wizycie w sklepie i na allegro mam już kilka kandydatów:
- Dragon Maxima FR 1060/1050 Baitfeeder (Sprzedawca w sklepie mi go polecał, 5 lat gwarancji) -Okuma epix v2 bf55 (też 5 lat gwarancji, i mój główny kandydat)-Shimano Baitrunner ST (niby nie najgorszy, ale 2 łożyska !?, i w sklepie powiedzieli mi żebym jak      najszybciej o nim zapomniał)-SPRO freeliner xr lcs 850 (nigdy nie miałem styczności z kołowrotkami tej firmy i nie wiem czy ryzykować kupno tego modelu)- TRABUCCO SUPERCAST XT9 MAGNUM BRT (żyłki super,a kołowrotki?) -daiwa regal-x 4000br (ta firma ma ten sam problem co shimano droższe młynki to  sprzęt  na całe życie ale  tańsze  to  już  loteria)
Potrzebuje waszych opini na temat tych kołowrotków,  może  proponujecie  coś  innego?
[2012-11-09 12:32]

Cześć. Na twoim miejscu brałbym Okumę, ale Spro też jest niczego sobie. [2012-11-09 13:26]

Tica Sportierra http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/tica-sportera-sr-g4-a19-p1844-k11255.html model SR jest nieco droższy ale ma 7 łożysk (GR 4) z tym że tą liczbą łożysk bym się specialnie nie przejmował w kołowrotkach gruntowych. Jeśli nie zależy ci na wolnym biegu to polecam ci Tica Scepter http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/tica-scepter-ge-g4-a118-p1845-k11258.htmlte kołowrotki zbierają bardzo pozytywne opinie. [2012-11-09 13:29]

Uzytkuje Okumę Travertine Baitfeeder i z czystym sumieniem mogę CI ją polecić,i nie tylko ja, poszukaj,poczytaj  na forach o tym kołowrotku,naprawde bardzo wielu wędkarzy sobie chwali [2012-11-09 13:32]

wysłale Ci wiadomość na priv.
[2012-11-09 14:37]

JKarp

CześćSpro z tych wymieniłeś jak najbardziej godny polecenia.Inny godny polecenia: http://www.askari.pl/product/okuma_powerliner_pl8/873/ JK [2012-11-09 15:00]

Czemu podajac model kołowrotka odrazu podajecie panowie sklepy,czy to nie krypto reklama,czy nie wystarczy podac samej marki i modelu? [2012-11-09 16:56]

JKarp

Bo firma na " D " TO JUŻ NIE REKLAMA ;-)Podaję link bo wiem, że to dobra cena za taki sprzęt - chyba proste i zrozumiałe.JK [2012-11-09 17:13]

xroi24 pytał o model kołowrotek a nie o sklep gdzie go mozna kupic,wiec nie da sie polecic kołowrotka bez podania firmy i modelu a podanie sklepu chyba jest zbyteczne,a jesli jest zbyteczne to chyba podawanie jest krypto reklamą Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem post:))Ja nie zamieszczam linków do sklepów ponieważ nie mam czasu siedzieć na necie i śledzić cen w sklepach (wiedziec w którym co jest i za ile) i porównywać ich oraz urządzać reklam sklepom bo nic z tego nie mam :)) [2012-11-09 17:55]

JKarp

xroi24 pytał o model kołowrotek a nie o sklep gdzie go mozna kupic,wiec nie da sie polecic kołowrotka bez podania firmy i modelu a podanie sklepu chyba jest zbyteczne,a jesli jest zbyteczne to chyba podawanie jest krypto reklamą Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem post:))Ja nie zamieszczam linków do sklepów ponieważ nie mam czasu siedzieć na necie i śledzić cen w sklepach (wiedziec w którym co jest i za ile) i porównywać ich oraz urządzać reklam sklepom bo nic z tego nie mam :))

Szkoda, ale ja też nic nie mam.JK [2012-11-09 18:11]

Czemu podajac model kołowrotka odrazu podajecie panowie sklepy,czy to nie krypto reklama,czy nie wystarczy podac samej marki i modelu?

po to zeby zainteresowanemu pomóc nie tylko wybrać dobry model kołowrotka ale również żeby mógł go kupić jak najtaniej
[2012-11-09 18:56]

Xroi425

Zaciekawiła mnie ta okuma powerliner, a ten sklep ma dobre ceny w porównaniu do propozycji na allegro. Wyborem nr 2 będzie Spro, ale czekam cały czas na inne ciekawe propozycje.   

[2012-11-09 19:18]

Zaciekawiła mnie ta okuma powerliner, a ten sklep ma dobre ceny w porównaniu do propozycji na allegro. Wyborem nr 2 będzie Spro, ale czekam cały czas na inne ciekawe propozycje.   

no i właśnie dla tego z Januszem poleciliśmy ci ten sklep ;)
[2012-11-09 19:40]

maras74

Witam,poznałem właściciela osobiście, zaczęło się dość nie fajnie bo zamówiłem 3 kije po wpadce innego sklepu internetowego i doszła paczka cała połamana ;( !!! Dramat ale sprzedawca powiedział, żebym się nic nie martwił (bagatela zbierałem na te kije cały rok 3 fat boy slim-y) i że wyśle nowe, ale ja przezornie pojechałem osobiście do tego sklepu. Dojechałem po 21 a właściciel cierpliwie na mnie czekał kupowałem tam te kijaszki i inne duperelki ponad 2h był miły sympatyczny i uśmiechnięty-dawno nie spotkałem tak sympatycznego i cierpliwego człowieka. Tak więc z czystym sumieniem POLECAM www.askari.plpzdr. Marek [2012-11-09 19:57]

damian15417

xroi24 pytał o model kołowrotek a nie o sklep gdzie go mozna kupic,wiec nie da sie polecic kołowrotka bez podania firmy i modelu a podanie sklepu chyba jest zbyteczne,a jesli jest zbyteczne to chyba podawanie jest krypto reklamą Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem post:))Ja nie zamieszczam linków do sklepów ponieważ nie mam czasu siedzieć na necie i śledzić cen w sklepach (wiedziec w którym co jest i za ile) i porównywać ich oraz urządzać reklam sklepom bo nic z tego nie mam :))

Nie trzeba siedzieć i obserwować, teraz wiesz bez śledzenia, gdzie są przystępne ceny:) Kolego po co się rzucać o takie błachostki? Przeczcież cały sens w tym aby kupić dobry sprzęt w dobrej cenie:)   [2012-11-09 20:21]

maras74

Czemu podajac model kołowrotka odrazu podajecie panowie sklepy,czy to nie krypto reklama,czy nie wystarczy podac samej marki i modelu?

Myślę, że po to właśnie jest ten portal aby ktoś kto ma czas śledzić ceny artykułów wędkarskich w sklepach internetowych i ten co ma już jakieś doświadczenie co do sprzedawców (nie zawsze uczciwych) polecił lub ostrzegł przed zakupem w tym czy innym sklepie. Powinniśmy być wdzięczni za te informacje a nie piętnować czy posądzać o krypto reklamę.pzdr. Maras [2012-11-09 21:04]

Xroi425

znalazlem na askari.pl kij zebco cool carp, warto go kupic??, sprawdzi sie z ta okuma. na kije chcem wydac tylko w okolicach 100 za sztuke. [2012-11-10 09:57]