Kołowrotki Golden

/ 10 odpowiedzi
Wczoraj byłem w sklepie wędkarskim i rozmawiałem na temat kołowrotków firmy Golden pan powiedział  że o nich nigdy nie słyszał zdziwiłem się bo sklep był bardzo dobrze rozwinięty.A waszym zdaniem są dobre?Dziękuje za odpowiedzi.
marek-debicki


Trzeci rok wędkuję tymi małymi kołowrotkami (Golden SM 200, żyłka 0,20mm - 155m na szpuli). Myślę, że na delikatne zestawy float nadają się jak najbardziej. (2011/12/11 20:01)

Woa-VooDoo


Nie może słyszeć o kołowrotkach golden bo te kołowrotki występują u ruskich na targu tylko. (2011/12/11 20:32)

withanight88


To najzwyklejszy chinski towar. Mam jeden i w zeszłym roku kręcił , w tym roku nie używałem bo był mi nie potrzebny. (2011/12/11 20:44)

Travis


Nie może słyszeć o kołowrotkach golden bo te kołowrotki występują u ruskich na targu tylko.


dokłądnie, ja miałem kilka i powiem Ci że jak trafisz to i połowisz (zależy jeszcze jak łowisz). Jeden zajechałem prze spinningu, inny służy mi nadal przy gruntówce a jeszcze inny przy podlodówce. Moim zdaniem na spina się nie nadają, gdyż ta metoda chyba najbardziej eksploatuje kołowrotki. (2011/12/11 21:55)

boblo1974


Tak jak koledzy napisali są to typowe bazarówki ( jedno razówki ) , jeżeli coś się w nim zepsuje to do kosza , ponieważ nie mają serwisu !!! Ja nigdy nie kupiłem  kołowrotka tej "firmy" , ale miałem okazje na niego łowić i nie mam zbyt dobrych wspomnień (pomimo 8 "łożysk") kulturę pracy miał jak jedno łożyskowy JAXON  , więc jeżeli chcesz wyrzucić pieniądze na kolorowy kawałek plastiku to OK ! (2011/12/11 23:19)

withanight88


Nie może słyszeć o kołowrotkach golden bo te kołowrotki występują u ruskich na targu tylko.


dokłądnie, ja miałem kilka i powiem Ci że jak trafisz to i połowisz (zależy jeszcze jak łowisz). Jeden zajechałem prze spinningu, inny służy mi nadal przy gruntówce a jeszcze inny przy podlodówce. Moim zdaniem na spina się nie nadają, gdyż ta metoda chyba najbardziej eksploatuje kołowrotki.


O właśnie kolega Ci wszystko ładnie napisał. (2011/12/12 07:39)

Luuki


http://www.zlotarybka.com.pl/wedkarstwo-spinningowe-kolowrotki-golden-fn2000--9bb-o_l_245_2208.html     nie aż taka typowa bazarówka. W kilku sklepach już go widziałem. I ciekawostka - kupiłem goldena jak oddałem swojego Maxxa empire do naprawy , jako środek tymczasowy za przysłowiowe kilka złotych i chodzi do dziś a spinninguje dość często. Chyba trafiłem na dobry egzemplarz..... (2011/12/12 08:30)

89krzysztof


Mój znajomy ma takiego na spinningówce już kilka lat. W tym sezonie już go słychać, coś tam strzela w środku, generalnie hałasuje. Ale to po kilku dobrych sezonach i po kilku ładnych rybach wyciągniętych.  (2011/12/12 08:35)

rygiel


Mam Goldana JW1000 który od czterech lat chodzi na 120-to gramowym koszyku i jestem z niego zadowolony.Działa nienagannie choć nie raz najadł się piasku podczas nocnych zasiadek. (2011/12/12 12:30)