Zaloguj się do konta

Kołowrotki Browning kiepskie

utworzono: 2011/09/07 21:53
berthold

jeśli można odradzić zakup kołowrotków firmy BROWNING to ja odradzam kosztuje około 200 zł z wolnym biegiem i jest dobrze złożony i fajnie wygląda ale kręcenie nim z rybą na haczyku to masakra ,bardzo ciężko pracuje ,w porównaniu do np okumy lub dragona to dwa razy ciężej ,a ja kolekcjoner kołowrotków kupiłóem sobie trzy szt jeden match i dwa z wolnym biegiem
[2011-09-07 21:53]

lysy82

Być może , ja natomiast mam kije browning i są rewelacyjne, kołowrotków też bym nie kupił. [2011-09-07 21:57]

Analos

Może ma jakąś wade fabryfczną. Generalnie nikt nie kopie pod sobą dołka wypuszczając celowo niedorobiony sprzęt. [2011-09-14 08:19]

przemo1980

jeśli można odradzić zakup kołowrotków firmy BROWNING to ja odradzam kosztuje około 200 zł z wolnym biegiem i jest dobrze złożony i fajnie wygląda ale kręcenie nim z rybą na haczyku to masakra ,bardzo ciężko pracuje ,w porównaniu do np okumy lub dragona to dwa razy ciężej ,a ja kolekcjoner kołowrotków kupiłóem sobie trzy szt jeden match i dwa z wolnym biegiem


jakie modele konkretnie ? [2011-09-14 09:28]

berthold

jeśli można odradzić zakup kołowrotków firmy BROWNING to ja odradzam kosztuje około 200 zł z wolnym biegiem i jest dobrze złożony i fajnie wygląda ale kręcenie nim z rybą na haczyku to masakra ,bardzo ciężko pracuje ,w porównaniu do np okumy lub dragona to dwa razy ciężej ,a ja kolekcjoner kołowrotków kupiłóem sobie trzy szt jeden match i dwa z wolnym biegiem


jakie modele konkretnie ?

 
modelem to w moim przypadku BACFIRE trzy sztuki jeden z przednim hamulcem  i dwie sztuki z wolnym biegiem ,,nie powiedziałem że żle złożony tylko że ściąganie zestawu np sprężyna to daje dosyć duży opór a leszcz 40 cm przypomina hol karpia 10 kg mogę to porównać z np OKUMĄ lub dragonem które naprawdę miękko i z odpowiednią siłą pracują ,nawet JAXON znacznie lżej pracuje pod obciążeniem .no cóż kupiłem sprawdziłem opisałem a teraz mogą sobie poleżeć w piwnicy ja takim sprzętem nie lubię łowić
[2011-09-14 10:00]

okonnek

Tylko kołowrotkiem to trzeba umieć się posługiwać .Ja też mam te modele kołowrotków już trzeci sezon i są dobre. Kolega jak widzę ciągnie na kołowrotku każdy ciężar sprawdzając tryby ? [2012-03-03 10:40]

okonnek

Tylko kołowrotkiem to trzeba umieć się posługiwać .Ja też mam te modele kołowrotków już trzeci sezon i są dobre. Kolega jak widzę ciągnie na kołowrotku każdy ciężar sprawdzając tryby ? [2012-03-03 10:40]