Kołowrotki Spro Incognito LCS 855 czy Daiwa Regal

/ 2 odpowiedzi
Spro Incognito LCS 855 czy Daiwa Regal Z 4500 BR.Który lepszy?Pozdrawiam.
pitero01

Na pewno Daiwa jest lepszą firmą , ale ja używam na duże ryby kołowrotek Quantum o przekładni 4:1 cały metalowy z wolnym biegiem, nie używam kołowrotków z hamulcem walki srogo się zawiodłem, zasada jest prosta na duże ryby kołowrotek bardzo mocny minimum 4 łożyska  i wolny bieg, ryba może wyciągnąć bez czucia dużo żyłki i się nie spłoszy.
Takie świecidełka  z 11 łożyskami to tylko na płotki może okonie, ale zasada jest prosta duża ryba duży mocny kołowrotek.
Teraz testuję multyplikator cały metalowy, opiszę wrażenia, jak na początek dużo nauki bez tego tracimy dużo żyłki. (2011/08/24 04:03)

ryukon1975

Mam dwa kołowrotki Daiwa Regal Z 3500,używam je przy ciężkich feederach i świetnie się póki co spisują spisują.Piszę póki co bo to teoretycznie nowość 2011 r.Teoretycznie bo to nie jest nowy kołowrotek,jest to Daiwa Regal Plus z innym korpusem,wiem bo tych też mam dwa.Z ciekawości spróbowałem zamienić przy nich kilka elementów szpulę,korbkę itp.,wszystko pasuje.Może trochę inna kolorystyka,tu i tam inny frez ale to jest ten sam kołowrotek tylko z inną obudową,korpusem.Szkoda tylko że ta drobna zmiana plus hasło NOWOŚĆ 2011 kosztuje +80 zł.
Daiwa Regal Plus chodzą już drugi sezon więc i te pochodzą. (2011/08/24 11:16)

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend