Zaloguj się do konta

Kołowrotki spingowe Askari

utworzono: 2011/04/06 12:06
micb

Hej Panie i Panowie!Chciałbym się dowiedzieć czy miał ktoś z was do czynienia z tym sklepem i sprzętem przez ten sklep oferowany?
http://www.askari.pl/cat/kolowrotki_spiningow/59/
Chodzi mi głównie o kołowrotki. Kolega mój wymyślił sobie, że zaopatrzy się w Stradica 2500 do spinningu (pisałem już wcześniej posta nt. wędki od 3-18gr więc Ci którzy uczestniczyli w dyskusji wiedzą o co chodzi) ale jak zobaczył ceny na powyższej stronie to zaczyna myśleć  o Twin Power FC (Kurcze, osobiście mam zawroty od tych cen choć znaczącą różnią się od cen z nieinternetowych sklepów).Pytanie brzmi czy za tę cenę otrzymujemy oryginalny kołowrotek "Made in Japan" i czy wszystko z nimi jest OK? Czy gwarancja jest oryginalną gwarancją Shimano, czy może gwarancją wypisaną na jakimś "świstku"?
Za ewentualne uwagi kumpel będzie wdzięczny.
Pozdrawiam [2011-04-06 12:06]

skrento

Witam!
Wszystko z nimi ok, kupowałem tam kilka razy. Zamawiałem nawet u nich echosondę z wyższej półki i nie było żadnych problemów. Gwarancję otrzymałem normalnie jak w każdym sklepie wraz z paragonem.
Pozdrawiam
[2011-04-06 12:29]

Chomikus

Witaj
Tak jak już kolega skrento wcześniej napisał możesz śmiało kupować w Askari .
Zakupiłem tam 2 shimaniaki BBLC wszystko bez jakichkolwiek problemów dobrze zapakowane i szybka wysyłka . O ile się nie mylę to Askari wystawia też na allegro ( Wedkarz7Grzegorz )

[2011-04-07 20:44]

pipiszta

Tak samo jak koledzy wszystko ok. Zamawiałem pare rzeczy wszysko dotarło bardzo szybko nawet katalog przysłali...Z tego co wiem zaopatrują sie w sprzęt w niemczech...Ogulnie polecam...
[2011-04-07 21:12]

celkowski

Kupiłem u nich kołowrotek na sumy firmy Sanger 8000 CAT Rewinoer.
W żadnym sklepie wędkarskim nie mogłem dostać tego kołowrotka.Można u nich praktycznie wszystko zamówić,a oni to ściągają z Niemiec i przesyłają bardzo szybko.wyjątkowo solidna firma i miła obsługa.Dodam że maja wiele fajnych rzeczy których nie dostaniemy na naszym, rynku.
Wszystko to co jest w katalogu można u nich zamówić
(tylko szkoda że po niemiecku miałem katalog)
No i rzecz najważniejsza,maja najniższe ceny na rynku,żadnej lipy,towar orginalny z gwarancją i paragonem zakupu.Szczerze polecam u nich zakupy.
[2011-04-08 00:35]