Kołowrotek Pegasus gt 200

/ 2 odpowiedzi
Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym sprzętem. warto kupić?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

WedkarzIncognito


Na odpowiedź czy warto kupić, odpowiem równie precyzyjnie jak precyzyjnie zostało zadane to pytanie. Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
Teraz już poważniej, jeśli ma być to młynek do lekkiego zastosowania, zarówno lekki sprzęt (rozmiar 200 mi to sugeruje) i lekkie zużycie (przykładowy wypad raz w tygodniu), to przy takim użytkowaniu szybko młynka nie zajdziesz. Sprawy mają się gorzej w momencie gdy kołowrotek będzie użytkowany dość intensywnie (przykładowo 3 razy w tygodniu lub więcej), często holowane ryby w przedziale do 5kg i cięższe. Przy takich obciążeniach i intensywności młynek raczej nie wytrzyma jednego sezonu. Chcę na koniec dodać że jest to młynek "stary", chyba nawet wycofany z produkcji, więc lepiej będzie poszukać czegoś aktualniejszego.
Pozdrawiam. (2020/06/29 09:03)

ryukon1975


Wszystko zależy do czego chcesz go użyć. Nie ma się co oszukiwać kołowrotek mały i słaby. Nada się do zabawy z spławikiem ale przy gruntówce czy spinningu szkoda brać go pod uwagę. Należy po prostu realnie ocenić potrzeby własne a możliwości tego kołowrotka. (2020/06/29 09:10)