Kołowrotek na prezent

/ 8 odpowiedzi
Możecie polecić jakiś dobry kołowrotek gruntowy na prezent dla dziadka do ok 150 zł wiem że to mało jak na kołowrotek ale dziadek łowi obecnie kołowrotkiem Jork za 20 zł więc taki za 150 to będzie i tak dobry dziadek łowi głównie leszcze i mniejsze karpie na koszyk
Tomek 39


tutaj od 110 pln ploecany przez Krzysztofa kołowrotek https://www.fishing-mart.com.pl/pl2/dragon-kolowrotki-mega-baits-combat-fr/s/2369 (2019/12/21 15:47)

ryukon1975


Jeszcze lepsza cena. Dodam że ja sklepu nie prowadzę. Wklejam linki przykładowe. Jak widać dla chcącego nie ma przeszkód by przejrzeć oferty i kupić taniej jak najtaniej. :) (2019/12/21 17:52)

Tomek 39


Krzysztof, Kupowałem u nich w sklepie sporo rzeczy. Mają teraz Dragona i Daiwe w promocji. Warto przejrzeć i coś sobie pod choinkę kupić.Pozdrawiam. (2019/12/21 17:59)

ryukon1975


Akurat jakąś godzinę temu rozmawialem ze znajomym na temat tych kołowrotków. Ma wpaść w poniedziałek żebym przeprowadził mu zakup dlatego że on trochę nietutejszy tylko na święta z Unii wpadł :) Więc prawdopodobnie pośrednio skorzystam z tej oferty. (2019/12/21 18:07)

Tomek 39


Milo mi ze pomoglem. Ja tez nie mam sklepu. Praktycznie wszystko kupilem u nich jeszcze za czasow sklepu stacjonarnego stad pewien sentyment. Maja przeogromny wybor i zawsze w sklepie mozna bylo pogadac z wedkarzami sprzedawcami. Pozdrawiam z Bielska. (2019/12/21 18:13)

ryukon1975


Jeśli chodzi o sam sklep to też go znam. Trochę zakupów tam zrobiłem w ciągu ostatniej dekady. Głównie dlatego że mają bardzo szeroki asortyment. Szybko pojawiają sie u nich nowości sprzętowe firm. Ogólnie sklep duży, dobrze zaopatrzony i działający dynamicznie. Pozdrawaim z województwa podkarpackiego. Nazwy miejscowości nawet nie wymienię bo gwarantuję że nikt jej nie zna. Koniec świata - to dokładniejszy adres. :) (2019/12/21 18:45)