Kołowrotek spinningowy do kija 8-25 cw

/ 3 odpowiedzi
Witam szanowne grono wędkarzy! Swoją przygodę z wędkarstwem rozpocząłem niedawno (jeśli miałbym określić swoje doświadczenie to jeszcze chodzę w pampersie... No może powolutku nocnik). Prośba do \starych wyjadaczy\ polećcie mi jakiś kołowrotek spinningowy do wędki cw 8-25 2,70 m ... budżet jak dla mnie dość wysoki do 300 zł być może ż lekkim przychodem... jaki rozmiar (2, 3?) kołowrotka tak aby pasował i cały zestaw był uniwersalny (Z tego co mi internety powiedziały to ryobi zauber byłby ok - co sądzicie?) . Dziękuję za podpowiedzi i uwagi pozdrawiam!
barrakuda81

To Ci nieźle doradzają;) Zauber to "legenda" w tym budżecie trudno ustrzelić coś lepszego. Co do wielkości to lepiej celuj w 3000 bo będzie bardziej uniwersalny a w to poszedłeś sądząc po kiju. Na początek przygody ze spinningiem ten model jest aż nadto i godny polecenia. (2018/05/26 23:38)

Jakub Woś

3000 Zauber i będziesz zadowolony. Mam od kilku lat 4000 i prócz tego że napisy się trochę starły i w zimie smar gęstnieje jest 100% sprawny (2018/06/12 22:00)