Kołowrotek Dam Quick 300fz

/ 10 odpowiedzi
Witam wszystkich. Mam sprawę. Potrzebuje kupić zużyty zepsuty kołowrotek dam quick 300fz. Koledzy potrzebuje go na części więc jakby ktoś taki miał bardzo proszę o kontakt na mial Miroslaw.Sliwa@vp.pl
Miro33

Jak to? Co masz kolego na myśli? Mam rozumieć,że taki posiadasz? Problem polega na tym,że kupiłem na allegro kręciołek i miało być tylko do wymiany łożysko rolki a okazali się że ktoś wcześniej go rozbieral i użył nie odpowiedniej śruby do mocowania kabłąku i przez to uszkodził otwór mocowania i do tego zgubił jakąś część w środku,od mocowania zbijaka. Z tego powodu właściwie potrzebuje praktycznie całego rotora;( czy takie coś można gdzieś kupić oprócz zakupu całego uszkodzonego kołowrotka od kogoś? (2018/03/15 22:11)

pakul1206

Jakąś specjalistyczną śrubką mogę wspomóc kolegę, mam ich ze trzy miliony, ale skąd wiesz że coś jest zgubione ? znajdz sobie schemat tego modelu i wtedy zobaczysz czy czegoś brakuje. (2018/03/15 22:21)

Miro33

Podobno czegoś brakuje bo tak powiedział gość który się zajmuje serwisem kołowrotków. Mówił że bez tego się nie da złożyć i ze najlepiej będzie jakbym gdzieś znalazł stary zużyty kołowrotek. Mówił ze brakuje jakiejś blaszki,czy dekielka,generalnie elementu mocowania kabląku i ze bez tego nie jest to w stanie poskładać. Muszę się dowiedzieć dokładnie o co mu chodzi,ale mówił że nie będzie pasował ten element z żadnego innego kołowrotka. Co do samego rotora to widziałem że dziurka od mocowania kabłąku jest peknięta ale to chyba nie jest największy problem. (2018/03/15 22:32)

Miro33

A za pomysł ze schematem to wielkie dzięki. Nie pomyślałem o tym. Zawioze co temu serwisantowi żeby zaznaczył dokładnie co potrzeba. (2018/03/15 22:38)

pakul1206

Nie ujmujac serwisantowi, czy on na pewno wie czego brakuje? poszperaj w necie żeby Cię za bardzo nie skasował :) (2018/03/15 22:48)

Miro33

Za twoją radą tak też zrobię. Szczerze mówiąc nie znam gościa bo pierwszy raz będę korzystał z jego usług ale gość dość się uczciwy wydaje chociaż na pierwszy rzut oka. Dziękuję bardzo za poświęcony czas i pomoc i odezwę się jeszcze jak już będę coś więcej wiedział odnośnie tej brakujące części. (2018/03/15 23:04)

Miro33

Wyślesz mi kolego jakieś namiary na siebie żeby mi się był łatwiej z tobą skontaktować w przyszłości? Może e mail albo nr tel? (2018/03/15 23:09)

pakul1206

Przeglądam to forum codziennie, pisz w tym wątku, kołowrotek musi chodzić, tylko na spokojnie, po woli :) (2018/03/15 23:16)

Miro33

Ok bede pisal. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam (2018/03/15 23:21)