Zaloguj się do konta

Kołowrotek Jaxon Red Carp FRXL 500 - alternatywa

utworzono: 2015/11/17 15:28
adrianna-lakows

Witam,kołowrotek ma być prezentem urodzinowym dla taty.
Wybrał go sam, jednak czytam wiele nie do końca pochlebnych opinii na jego temat.
Czy za ok. 200 zł istnieje dla niego alternatywa? Czytałam o marce OKUMA, mianowicie myślałam o modelu OKUMA TRAVERTINE BAITFEEDER FD 55. 
Jako, iż nie znam się w tym temacie, nie wiem do końca do jakiego połowu ma służyć ten kołowrotek, szukam czegoś co specyfikacją będzie podobne do JAXONA.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc! :) [2015-11-17 15:28]

Eryk S

Ja na twoim miejscu brał bym okume [2015-11-17 16:10]

Eryk S

Ja uważam że lepiej wydać troszkę więcej Ale za to masz kołowrotek na lata nie wspomnę o tym że okuma daje 5 lat gwarancji. Ja osobiście posiadam 2 kołowrotki tej firmy jeden już 1 5 lat drugi 8 obydwa sprawne do tej pory [2015-11-17 20:26]

adrianna-lakows

Dziękuje za odpowiedzi. Też wychodzę z założenia, że lepiej dopłacić i mieć sprzęt, który cieszy się większym uznaniem.
Tak jak wspomniałam moja wiedza w tym temacie jest nikła. Czy Okuma nadaję się na ten sam rodzaj połowu? Czy przedstawione modele różnią się jedynie jakością wykonania? [2015-11-18 08:31]

odrofan

Witam . Miałem kołowrotek jaxon red carp przez 2 miesiące i nie byłem z niego zadowolony - musiałem dokleić takie szczotki na rotorze bo co chwilę wciągał mi żyłkę pod szpulę [to przez jego specyficzną budowę typu long cast] , po zacięciu większej ryby okazało się że hamulec nie działa płynnie , tylko skokami i trzeba go co chwilę korygować , oprócz tego nowy kołowrotek jest kiepsko spasowany . Zastąpiłem go kołowrotkiem okuma tactic bf - bliźniaczą konstrukcją travertine i teraz jestem zadowolony , mogę się skupić na łowieniu ryb a nie kombinować z kołowrotkiem szczególnie po ciemku . Tactic jest trochę tańszy od travertine a moim zdaniem nie ustepuje jakością . Nigdy więcej ,nie kupię kołowrotka o ostatnio modnej konstrukcji long cast z tak zwanej ,,niskiej półki'' , szkoda nerwów . [2015-11-18 09:50]

Eryk S

Obydwa kołowrotki dedykowane są do wędkarstwa gruntowego . [2015-11-18 12:12]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia