Kołowrotek Mikado Shinju 3004

/ 10 odpowiedzi
Witam.
Co myślicie o kołowrotku

Mikado Shinju 3004

wirek123


ma być na spinning (2015/11/02 21:59)

Wedkarstwo z Pasja


Witam,
ten kołowrotek jest uniwersalny i o ile nada się do wędkarstwa spławikowego o tyle do spinningu nie polecam. Myślę, że koledzy wędkarze się ze mną zgodzą. Zestaw spinningowy zaczynamy składać od kołowrotka bo to on "cierpi" najwięcej podczas wędkowania. To są setki rzutów co wyprawę. Łożyska wykonuję niesamowitą pracę. Ja rozumiem, że zapewne kolega ma określony budżet ale to lepiej oszczędzać na wędce lub przynętach aniżeli na kołowrotku.
Pozdrawiam
(2015/11/02 22:15)

u?ytkownik97760


To prawda ten kołowrotek to do pikera lub pod spławik. Szkoda tych 60 zł bo dla niektórych to dużo. (2015/11/02 22:17)

wirek123


to może CRYSTAL LINE 2006 RD sie nada na spinning
(2015/11/02 22:33)

pakul1206


Mam tan kołowrotek  ale na spining to raczej nie, spławik, lekki grunt bardziej, przez rok ciągłego użytkowania rolka prowadząca żyłkę zaczęła piszczeć, trzeba było smarować poza tym jak z pudełka wyjął nie wiem jakby wyglądał po rocznym spiningowaniu, zużycie pewnie o wiele większe, odradzam jaxony w tej cenie, w kołowrotek do spiningu trzeba trochę zainwestować, dziesiątki kilometrów żyłki zwijają podczas wypadu. (2015/11/02 23:30)

Expensiw


Wydaje mi się ze w tym przedziale cenowym , to wszystko na jedno kopyto leci , bo z czym mogą poszaleć za ta cenę najważniejsze dobranie wielkości i przełożenia w zależności do jakich przynęt i kija będzie , poza tym wydaje mi się za hamulec przedni lepiej pasuje przynajmniej mi bo nie mam żadnego z tylnim . Pokręcisz trochę tanim to zaraz uciurasz na klase wyzszy   (2015/11/03 01:42)

Wedkarstwo z Pasja


Wydaje mi się ze w tym przedziale cenowym , to wszystko na jedno kopyto leci , bo z czym mogą poszaleć za ta cenę najważniejsze dobranie wielkości i przełożenia w zależności do jakich przynęt i kija będzie , poza tym wydaje mi się za hamulec przedni lepiej pasuje przynajmniej mi bo nie mam żadnego z tylnim . Pokręcisz trochę tanim to zaraz uciurasz na klase wyzszy  



Mam bardzo podobne zdanie w tym temacie co kolega Expensiw
(2015/11/03 09:43)

jannowywpoznaniu


mam hectora na spina w wersji 400 i powiem że nie jest najgorzej plecionki nie plącze chodzi całkiem przyzwoicie może sam nawój plecionki nie jest idealny mam też jaxona kotora 200 do lekkiego spina z żyłką i ten też jest ok nawet trochę lepszy od hectora (2015/11/04 10:02)

amstaf358


Do spiningu nowosć Mikado na 2015 r, Mikado Black Stone 3006 jest recenzja tego kręcioła na Fishing Test....to jest dopiero  maszyna...cena około 240 zł... (2015/11/04 11:14)