Kołowrotek do Fenwick HMX 3-21

/ 10 odpowiedzi
Witam szanownych kolegów
Pytanko jak w temacie , mianowicie po przeczytaniu masy artykułów w ciągu kilku dni mam taki mętlik odnośnie kołowrotka że głowa mała ;) Obecnie korzystam ze spro red arc 10400 i jest dla mnie ciut za ciężki jak do fenwicka i szukam lżejszego zamiennika
Rozważam : 1. Penn battle II
                 2. Mitchell mag-pro 2000
                 3. Spr red arc 10300
Miałem też na oku ryobi zauber ale ten młynem ma dużo opinii ale mieszanych a nie samych pozytywnych. Mam dylemat na co się zdecydować i dlatego proszę was drodzy forumowicze o pomoc w wybraniu młynka bo na prawdę sam już nie wiem
Młynek ma pracować cicho i długo hehe i ma być jak najlżejszy gdyż zależy mi na lekkości zestawu jak i mma zamiar tego fenwicka wraz z młynkiem używać do drop shota którego mam zamiar się uczyć.


Drugą sprawą jest dobór plecionki gdyż na ten temat jest jeszcze więcej info porad itp i można oszaleć :) Obecnie korzystam od 3 sezonów z power pro zielonej a szukam do nowego młynka przede wszystkim plecionki fluo ale mocno splecionej i nie nabierającej wody . Wyczytałem że na topie jest varivas ale jakoś nie przemawia do mnie , dlatego też zdam się na wasze porady odnośnie plecionki i jaką fluo najlepiej polecacie i żółta czy czerwona będzie lepiej widoczna w słoneczne dni jak i pochmurne gdyż z kolorowymi plecionkami nigdy nie miałem styczności
Dziękuję koledzy z góry za pomoc i wasze propozycje gdyż każdą rozważę i w końcu jakiś zestaw wybiorę 
Serdecznie pozdrawiam
siawes


Dodam jeszcze że chodzi mi o lekki zestaw do opadu i główki max 15g choć jakby dobre były brania to i fenwick poradzi sobie z 20g ;) (2015/10/30 12:31)

gamer19966


Dodam jeszcze że chodzi mi o lekki zestaw do opadu i główki max 15g choć jakby dobre były brania to i fenwick poradzi sobie z 20g ;)



Zdecydowanie Spro Red Arc, używam i polecam !
(2015/10/30 14:22)

MARCIN CK


Mitchell Mag Pro Extreme 2000 (2015/10/30 16:26)

u?ytkownik221407


Witam nabyłem dzisiaj fenwick hmx 7-21g 213cm jaki byście proponowali kołowrotek do tego ? chciałbym coś lekkiego tak z 200-250g pozdrawiam (2018/01/11 20:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81


Przede wszystkim dobierz taki który wyważy Twoją wędkę.Trudno zgadywać - wszystko zależy od wagi kołowrotka.Pewnie coś minimum w rozmiarze 2500-3000. (2018/01/11 22:43)

u?ytkownik221407


właśnie chciałbym bardziej 3000 się do.o będzie więcej ważył (2018/01/12 11:56)


Sklep wedkuje.pl

Ryobi Zauber