Kołowrotek Robinson Dakota

/ 7 odpowiedzi
Szukam dla "młodego" niedrogiego kołowrotka. Co prawda upatrzyłem sobie co nieco. Na pierwszy rzut idzie młynek Robinson Dakota, mam wędki robinsona, które bardzo lubię ale nie wiem nic o młynkach. Ma być niedrogo maks 80-90 złotych, więcej nie wydam. Młody się uczy więc nie szalejmy. W takim razie co sądzicie o tym młynku? Nada się na sporadyczne spinningowanie? Maks 4 razy w miesiącu po kilkanaście godzin?
Parabel


Nada się i na częstsze wypady spinningowe, jeżeli mamy na myśli łowienie szczupaków, okonie na nieduże przynęty. W zasadzie jest to w miarę dobry młynek dla nowicjuszy. (2015/07/23 14:48)

Hulak


Nie taki zły. Dla młodego się nada. Tutaj chyba wszystko o nim napisali. To wszystko zależy do czego będzie wykorzystywany. Zajechać można każdy kołowrotek. To niska półka ale używany rozsądnie posłuży odpowiednio długo.

http://www.test-wedkarski.pl/robinson-dakota-206/ (2015/08/25 13:49)

AnimalLine


Mam go przy zapasowym spinningu. Trochę nad wodą z nim spędziłem na razie nic się nie popsuło, praca bez zmian. Pewnie z trzy niezbyt intensywne sezony mi posłuży. A jak nie to wyląduje przy spławikówce i tam dożywotnio aż się wędka połamie . (2015/09/09 08:36)

Marian1981


Koledzy z tanich robinsonów do nauki wędkowania/spining na okonie(wędkowanie w kanale żerańskm), który wybrać Dakotę czy Spencer?
O tym drugim nic nie znalazłem. (2017/01/12 20:59)

SlawekNikt


... który wybrać Dakotę czy Spencer?
O tym drugim nic nie znalazłem.
W takim razie odpowiedź nasuwa się sama, koledzy od robinsona twierdzą, że dakota to solidny sprzęt biorąc pod uwagę cenę.
Ja mam dakotę, ale z uwagi na fakt, iż jest na wędce na wakacje czyli teleskopie to się nie napracował u mnie, ot raptem kilka dni na spławiku.
  (2017/01/12 21:55)

sosen82


Koledzy z tanich robinsonów do nauki wędkowania/spining na okonie(wędkowanie w kanale żerańskm), który wybrać Dakotę czy Spencer?
O tym drugim nic nie znalazłem.

 

Zdecydowanie Dakota, ten drugi nie wyróżnia się niczym. Natomiast Dakota ma wiele pochlebnych opinni. (2017/01/19 11:05)

SlawekNikt


A przy okazji dakoty. Nawój w moim egzemplarzu jak na foto. (2017/02/11 18:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.