Zaloguj się do konta

Kołowrotek Robinson Mirage

utworzono: 2015/06/21 19:56
Marczak

Wpadło mi w oko kołowrotek robinson Mirage. Mam zamiar podpiąć go do wędki okoniowej. Czy ktoś słyszał coś o nim? Czekam na opinie bądź porady. [2015-06-21 19:56]

AnimalLine
koparek

Mam w zestawie okoniowym Miarage 2010 i wędkę Tritium perch jig 270 cm. Zestaw miód malina wyważony perfekcyjnie. Obecnie chodzi jak masełko, świetnie nawija żyłkę. Nie podoba mi się aluminiowy uchwyt korby, dziwnie się go trzyma. Na okoniach ciężko będzie go zajechać, zobaczymy pod koniec sezonu czy się nie rozleci. [2015-06-25 11:54]

zurawinowy

To jest nowy kołowrotek, nie łowiłem nim ale ostatnio trochę nim pokręciłem w sklepie. Sprawia wrażenie solidnego. A jego " surowy" wygląd bardzo przypadł mi do gustu
[2015-06-28 13:31]

tomaszwyjek

Wygląd może i "surowy" ale działa bez zarzutu. Bez zarzutu nawija żyłkę, a według mnie już po tym można poznać czy kołowrotek jest coś wart czy nie. Na pewno kwestia przyzwyczajenia się do niego jak z resztą do każdego nowego sprzętu :) [2015-07-22 11:55]

sosen82

Nielichy młynek, surowy wygląd nadaje tylko charakteru. Ja nie oceniam kołowrotków po wyglądzie bo to sprawa drugorzędna. 20 tkę podpiąłem pod okoniówkę, nie rozleciał się jak to przewidujesz koparek, luzów też nie ma.  [2015-10-21 10:26]

Jakub Woś

Od dwóch miesięcy katuje 3010 na szczupakach. Jak na razie bez zarzutu. Początkowo do uchwytu podchodziłem sceptycznie ale spokojnie daje radę. [2015-10-21 18:45]

Gredecki

Jestem ciekawy czy to podobna konstrukcja do ich flagowego Quartza pro spin? Niestety ich oferta kołowrotków jest biedna i na palcach do ręki można wymienić coś godnego polecenia. Jak to wytrzyma tyle co ich Quartz to może być fajny kręcioł. [2015-12-13 14:42]

Marczak

Dzięki za komentarze

Osobiście mogę go polecić gdyż sam go używam od kilku miesięcy   Jedyna wada jak na razie (ale chyba więcej opinii o tym słyszałem/widziałem), to bardzo szybko zaczęła mi rolka szumieć, co zapewne wiąże się z oszczędnością smaru   Poza tym kołowrotek spełnia moje oczekiwania. [2015-12-13 14:59]

pasjonatka

Testowałam wiele produktów tej firmy i mogę ją smiało polecić. Jeśli wpadł Ci w oko to nie zastanawiaj się tylko kupuj. Nie będziesz żałował.

[2016-03-01 20:23]

SlawekNikt

Kołowrót fajny, ale czy ta aluminiowa rączka w zimne dni nie da się we znaki ... ?

[2016-03-01 21:06]

Marczak

Niezły kołowrotek, wykonanie poprawne i praca płynna. Rączka aluminiowa w zimno nie doskwiera łowię więc trzymam ją ciągle w rękach, nie ma prawa się schłodzić. Jak pizga zakładam rękawiczki.  [2016-04-24 18:34]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia