Kołowrotek Robinson Mirage

/ 11 odpowiedzi
Wpadło mi w oko kołowrotek robinson Mirage. Mam zamiar podpiąć go do wędki okoniowej. Czy ktoś słyszał coś o nim? Czekam na opinie bądź porady.
koparek


Mam w zestawie okoniowym Miarage 2010 i wędkę Tritium perch jig 270 cm. Zestaw miód malina wyważony perfekcyjnie. Obecnie chodzi jak masełko, świetnie nawija żyłkę. Nie podoba mi się aluminiowy uchwyt korby, dziwnie się go trzyma. Na okoniach ciężko będzie go zajechać, zobaczymy pod koniec sezonu czy się nie rozleci. (2015/06/25 11:54)

zurawinowy


To jest nowy kołowrotek, nie łowiłem nim ale ostatnio trochę nim pokręciłem w sklepie. Sprawia wrażenie solidnego. A jego " surowy" wygląd bardzo przypadł mi do gustu (2015/06/28 13:31)

tomaszwyjek


Wygląd może i "surowy" ale działa bez zarzutu. Bez zarzutu nawija żyłkę, a według mnie już po tym można poznać czy kołowrotek jest coś wart czy nie. Na pewno kwestia przyzwyczajenia się do niego jak z resztą do każdego nowego sprzętu :) (2015/07/22 11:55)

sosen82


Nielichy młynek, surowy wygląd nadaje tylko charakteru. Ja nie oceniam kołowrotków po wyglądzie bo to sprawa drugorzędna. 20 tkę podpiąłem pod okoniówkę, nie rozleciał się jak to przewidujesz koparek, luzów też nie ma.  (2015/10/21 10:26)

Jakub Woś


Od dwóch miesięcy katuje 3010 na szczupakach. Jak na razie bez zarzutu. Początkowo do uchwytu podchodziłem sceptycznie ale spokojnie daje radę. (2015/10/21 18:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Gredecki


Jestem ciekawy czy to podobna konstrukcja do ich flagowego Quartza pro spin? Niestety ich oferta kołowrotków jest biedna i na palcach do ręki można wymienić coś godnego polecenia. Jak to wytrzyma tyle co ich Quartz to może być fajny kręcioł. (2015/12/13 14:42)

Marczak


Dzięki za komentarze


Osobiście mogę go polecić gdyż sam go używam od kilku miesięcy   Jedyna wada jak na razie (ale chyba więcej opinii o tym słyszałem/widziałem), to bardzo szybko zaczęła mi rolka szumieć, co zapewne wiąże się z oszczędnością smaru   Poza tym kołowrotek spełnia moje oczekiwania. (2015/12/13 14:59)

pasjonatka


Testowałam wiele produktów tej firmy i mogę ją smiało polecić. Jeśli wpadł Ci w oko to nie zastanawiaj się tylko kupuj. Nie będziesz żałował.

(2016/03/01 20:23)

SlawekNikt


Kołowrót fajny, ale czy ta aluminiowa rączka w zimne dni nie da się we znaki ... ?

(2016/03/01 21:06)

Marczak


Niezły kołowrotek, wykonanie poprawne i praca płynna. Rączka aluminiowa w zimno nie doskwiera łowię więc trzymam ją ciągle w rękach, nie ma prawa się schłodzić. Jak pizga zakładam rękawiczki.  (2016/04/24 18:34)