Zaloguj się do konta

Kolowrotek Robinson Carpex mx a

utworzono: 2015/05/02 10:44
Dominik M.

Witam. Zamierzam kupić ten kołowrotek.  Robinson Carpex MXA z wolnym biegiem. Proszę o opinie na temat tego kołowrotka :D Z góry dziękuje. [2015-05-02 10:44]

sosen82

Witaj. jest to stosunkowo nowy kołowrotek i o opinnie będzie na razie trudno. Ja poleciłbym Ci kilka złotych droższy młynek, też Robinsona. Sprawdzony i dobry z ślimakową przekładnią i wolnym biegiem.  Robinson Carp Runner 506 lub 606. [2015-05-05 14:25]

Jakub Woś

Kol sosen82 ma rację. Carpex to nowosć i cieżko o opinie. Ja bede go miał w tym tygodniu max przyszłym. Bede mógł pierwsze wrażenia opisać ale na testy w akcji trochę za wcześnie. Wspomniany Carp Runner to juz sprawdzony sprzęt godny uwagi.
[2015-05-06 09:08]

mawaszi

Podstawowe pytanie do czego chcesz wykorzystywać ten młynek i jaką kwotę chcesz na niego poświęcić.Jeśli nastawiasz się na sporadyczne łowienie gruntowe średniej wielkości ryb myślę że Ci spokojnie wystarczy natomiast jeśli chcesz kupić młynek na długie lata z zamiarem połowu np dużych karpi odradzam Ci ten sprzęt.Przerobiłem już dużo sprzętu i wiem że lepiej kupić raz a dobrze!Firma Robinson nie jest najgorszą lecz wolne biegi i hamulce w ich sprzętach pozostawiają dużo do życzenia...Do 300 zł kupisz już nawet z przesyłką kapitalny kołowrotek takich firm jak Daiwa,Fox czy już nawet Shimano.Z powodzeniem możesz kupić nawet używkę za połowę ceny i na pewno posłuży Ci o wiele dłużej niż nowy kołowrotek Robinsona. [2015-05-06 14:00]

vmaxer

Tak jak koledzy lepiej kup Carp Runnera to sprawdzony młynek. Co do młynków Robinsona jest to przedział w= głównie niskobudżetowy ale są tam perełki takiej jak seria quartz czy też wspomniany Carp Runner. Za ten młynek dam sobie uciąć przysłowiową rękę. Do innych pewności nie mam bo nie użytkowałem.

[2015-05-06 16:08]

tomaszwyjek

Carp Runner posłuży Ci na pewno. Sam miałem możliwość zobaczenia jak sprawuje się na różnych łowiskach i żwirowniach i gliniankach i na zaporówkach. Jesienią możesz śmiało wybrać się tez na szczupaki z gruntu na "trupka". Będziesz zadowolony [2015-07-22 13:07]

pasjonatka

Miałam okazję używać tego kołowrotka i jak najbardziej pozytywnie. Jednak radziłabym kupić Carp Runnera, gdyż chyba lepiej się sprawuje.

[2016-03-01 20:25]