Kołowrotek Dragon Viper FD 830i

/ 4 odpowiedzi
Witam, chciałem sobie kupić kołowrotek do spinningu. Głównie celuje w połów szczupaka, ale jak wiadomo inne drapieżniki tez kuszą:) Znajomy polecił mi kupno kołowrotka "Dragon Viper FD 830i". Może ktoś ma taki, albo zna go, żeby podpowiedzieć mi jak sie sprawuje i czy będzie odpowiedni.
w6i6e6


Miałem taki młynek parę lat temu  przez dwa sezony i jak na kołowrotek za "stówkę" nie mogę powiedzieć złego słowa. Równy nawój i to zarówno jeśli chodzi o żyłkę jak i plecionkę. Hamulec pracujący dość szeroko i precyzyjnie. Ogólnie tania trwała maszynka. Po sezonie czuć było wyraźnie pracę mechanizmu ale kręcił nadal. Uważam, że to naprawdę fajny młynek tym bardziej, że ekspolatowałem go dość intensywnie głównie pod kątem łowienia szczupaków i sandaczy na wiśle. (2015/04/09 12:12)

greenn


Dzięki wielkie za informację. Czyli jak za taką cenę to nie jest zły. Dziś po pracy podskoczę do wędkarskiego i może będzie mój:) (2015/04/10 10:11)

SlawekNikt


Za te pieniążki naprawdę dobry wybór, a jeszcze kilka czy kilkanaście tygodni temu były poniżej 100 zł. oferowane. (2015/04/10 13:11)

tripod


Gdyby w sklepie nie było Viper Dragon, to obejrzyj Okuma Ceymar - naprawdę super maszynka za niewiele pieniążków. (2015/04/27 06:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.