Zaloguj się do konta

Kołowrotek do Mikado Golden Bay

utworzono: 2015/02/16 21:22
amanczi

witam . tak jak w tytule posta szukam porady jaki kołowrotek wybrac do Mikado Golden bay. niestety budżet mnie ogranicza do 100 zł w ostatecznosci do 150. chciałbym aby w kołowrotku był wolny bieg. dodam ze wiekszosc wypadow jest nad Wisłe. [2015-02-16 21:22]

toki81

moja propozycja okuma tactic baitfeeder,plusem jest też gwarancja.poszukaj w google tam masz dużo na temat tego młynka
[2015-02-16 23:20]

saviano

posiadam rozmiar 30 z tą wędką w rozmiarze 3,9 c.w. 140g. Jest ok, jak dobrze pamiętam to 0,28 mieści 150m, do drugiej kupię rozmiar większy młynka.
[2015-02-17 07:07]

amanczi

a co sądzicie o Kongerze Team Pro Carp 960 ? trzymałem go dzisiaj w rekach i uwazasz ze jest przystepny .  [2015-02-17 16:07]

kedzio

No tak! Do takiego kija to trzeba koniecznie mieć specjalny młynek! Może ze złota? [2015-02-17 19:47]

przemo1980

posiadam rozmiar 30 z tą wędką w rozmiarze 3,9 c.w. 140g. Jest ok, jak dobrze pamiętam to 0,28 mieści 150m, do drugiej kupię rozmiar większy młynka.

30 do Golden Bay 390/140 ???!!!
Toć to maleństwo!!!
40 to minimum...
[2015-02-17 22:42]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia