Zaloguj się do konta

Kołowrotek Spro Cresta Match & Feeder 4000M

utworzono: 2015/02/04 12:26
swyniu

Czy ktoś z koleżanek i kolegów miał lub kupił tego krecioła ?
[2015-02-04 12:26]

nazarek

też mi sie spodobał ale to nowość wiec pewnie do lata będzie trzeba czekać na jakieś opinie [2015-02-04 14:43]

Arcymisiek

Bardzo duże przełozenie tego kołowrotka, tj: 6,0:1 wyklucza praktycznie ten model jako kołowrotka do ciężkiej gruntowej, rzecznej orki, tj:przy zastosowaniu ciężkich koszyków w silnym nurcie - podobnie jak i jego "brata" Veneto match & feeder...
Producent tutaj oparł się na koncepcji angielskich wędkarzy wyczynowych, którzy głównie korzystają z małych koszyków jak i łowieniu karpi techniką method małymi podajnikami na krótszych dystansach.  Dla celów zawodniczych kołowrotek może stanowić ciekawą opcję, jednak do rekreacyjnego wędkowania, lepsza byłaby wersja z mniejszym przełożeniem. Używając tego kołowrotka do cięższych podajników, trzeba być przygotowany na to, że ich masę da się wyczuć nieprzyjemnym ząbkowaniem - tak że z czasem możne się to odbić coraz głośniejszą, nie przyjemna dla ucha pracą (grzechotaniem), lub uszkodzeniem mechanizmu.
Osobiście proponowałbym kołowrotki z przełożeniem w przedziale 4,8:1, lub 5,0:1
Pozdro.
[2015-02-04 16:33]

swyniu

Dzięki kolego za info... :) myslałem o przeznaczeniiu go do odległościówki

[2015-02-07 14:56]

Arcymisiek

Do odległościówki jak najbardziej. Odległościówką, to raczej nikt się na torpedy nie nastawia, głównie na: Płoć, leszcza, Lina. Ogólnie, kręcioły z dużym przełożeniem nie mają długiego żywota, ale jak już mówiłem, to zależy od przeznaczenia i użytkowania.

[2015-02-07 17:39]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia