Kołowrotek Penn Reels 710Z - ktokolwiek wie?

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich,
Przychodzę do was z dość nietypową sprawą, a mianowicie dziś przeglądając strych natknęłam się na kołowrotek firmy Penn Reels model 710Z. Sprzęt ten został przysłany do do mnie z USA wiele lat temu w idealnym stanie, w którym pozostał do dziś, bo zarówno ja jak i cała moja rodzina nie mamy zbyt wiele wspólnego z wędkowaniem. Dochodząc do sedna: czy ten kołowrotek uda mi się sprzedać? i jaką cenę mogę za niego zaproponować potencjalnemu kupcowi?  

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

sebastian1983

Witam. Według mnie cena zależy od stanu nie tylko zewnętrznego ale i mechanizmów wewnętrznych. Myślę że średnio ten model w PL w dobrym stanie chodzi po ok 300 zl. Co do samej sprzedaży to myślę że nie będzie problemu gdyż wiele osób bardzo chętnie kupi ten akurat model. Czego sam jestem najlepszym przykładem. Z tym że cena według mnie może zawsze ulec zmianie na plus lub minus w zależności od wielu czynników. Ale ekspertem nie jestem. Wypowiadam się jedynie na podstawie własnych obserwacji ogłoszeń itp. (2015/02/02 21:34)

Randal

Zdaje się że obudowa kosztuje 44 dolary.

http://store.scottsbt.com/1-710Z-Housing-with-Bushing-P1188.aspx

(2015/02/03 08:54)

Zieloczek100

Osobiście nie sprzedałbym takiego kołowrotka. 300zł to nie tak dużo, a jednak sprzęcik fajny, z epoki, takich już się nie produkuje (zresztą jak wszystko co miało przetrwać 20lat+).Zostawić dla przyszłego pokolenia ;)
Pozdrawiam (2015/02/05 22:15)