Kołowrotek Team Dragon FD 735iX

/ 6 odpowiedzi
czy ten kołowrotek to typowo do spiningu czt cteż może ładnie się spisywać do feedera
berthold


czy ten kołowrotek to typowo do spiningu czt cteż może ładnie się spisywać do feedera




moim zdaniem do spina lepiej z oznaczeniem IZ są nie do zarąbania a ten co o nim piszesz do federa jak najbardziej (2014/12/09 16:11)

ulspin


Moim zdaniem to typowo pod DROP SHOTA ,ewentualnie do łowienia klenio jazi  na średnio lekkie przynęty na średnio płynącej rzece.












Sorry kolego ,nie wiem ile masz lat ale takie pytania zadawać ?


BOSZEEE,jaki musi być kołowrotek do feedera,bo do spina to wiadomo większość życia w biegu a do feedera to nie wiem ,sam ma zacinać ,świecić w ciemności czy co .? 
I jak to jest napisane?  (2014/12/09 18:34)

swierku


Napisałem tak jak mogłem i cieszę się że ty ulspin i inni forumowicze mogli odczytać mój post.A wracając do tematu to byłem przekonany że kołowrotki mają swoje cechy oraz parametry do jakiego rodzaju wędkarstwa są przeznaczone.Widocznie się myliłem lub mam za mało lat ,a ja tylko zadałem pytanie? Prosiłbym o odpowiedz,a uszczypliwości zostawić dla najbliższych (2014/12/10 20:12)

lasvegas


czy ten kołowrotek to typowo do spiningu czt cteż może ładnie się spisywać do feedera

Spisze się przy jednym jak i przy drugim. Używałem go do spina przez ponad 3 lata w tym sporadycznie do gruntówki. (2014/12/10 20:42)

lasvegas


"Moim zdaniem to typowo pod DROP SHOTA ,ewentualnie do łowienia klenio jazi  na średnio lekkie przynęty na średnio płynącej rzece."

Dobre :D
swierku nie obruszaj się na kolegę ulspin, po prostu niektórzy doszukują się takiej specjalizacji danego sprzętu że ręce i nogi opadają jak się czyta.
pozdrawiam i połamania kija :) (2014/12/10 20:49)

niko


ja nim łowie na spławik i sie sprawdza :D  (2014/12/11 14:22)