Zaloguj się do konta

Kołowrotek do Okumy Inspire Jig 10-28

utworzono: 2014/12/02 14:20
wolek186

WITAM. okolo 2 miesiecy temu dokonalem zakupu kijka okumy w pakiecie z kolowrotkiem Mikado Almaz 2006 fd oraz plecionke mikado x-plode 10mm. ( wszystko nowe ze sklepu) . bylem bardzo zadowolony i generalnie dalej jestem ale jak juz emocje spowodowane nowym sprzetem opadly zaczalem doszukiwac sie mankamentów i znalazlem . kolowrotek chodzi cichutko,plynnie ale problemem jest to ze podczas plynnego zwijania plecionki z przyneta wedka dostaje drgan ktore przypominaja delikatne uderzenia ryby. wedzisko jest naprawde super wiec czuc to bardzo. jest to uciażliwe i drazniace poniewaz czasami zacina sie w pusto myslac ze to delikatne branie lub nie zaciac w pore myslac ze to wlasnie te drazniace szarpniecia. sprawdzilem zakladajac ryobi zaubera 2000 czy bedzie ten sam problem i jak reka odjal. wszystko super. tam tez byla inna plecionka Kongera nie wiem jaki model ale 2 razy drozsza od x-plode ktora mam na alzmazie. czy ktos kiedys mial taki problem? czy to wina zle wywazonego sprzetu? wielkosci kolowrotka? a moze plecionki? jezeli ktos posiada OKUME INSPIRE to niech podpowie co do niej doczepil i jak sie sprawdza. dodam tylko ze jezeli chodzi o ten kijek to nie zamienil bym go na zaden inny :)) pzdrawiam [2014-12-02 14:20]