Kołowrotek Ryobi Ecusima -opinie.

/ 13 odpowiedzi
Witam serdecznie poszukuje kołowrotka do lekkiego spiningu. znalazłem na Allegro cos takiego: http://allegro.pl/kolowrotek-ryobi-ecusima-3000-4-1-szpula-japan-i4764040361.htmlChodzi mi o cenę trochę zaniżona? a może coś nie tak z kołowrotkiem jakaś chińszczyzna...A i jeszcze jedno czy ktoś zamawiał już coś z tego sklepu "media-polis.pl"
Draq


Normalna cena, po co na siłę szukać podpuchy? ;) (2014/11/27 23:13)

Bolshoibooze


Tyle teraz tej chińszczyzny....Wolałem dopytać.:) dzięki. (2014/11/27 23:22)

Spear


Nie będę nikogo uczył jak kupować z allegro, ale chyba warto dac 10 zł wiecej i mieć pewność, że nie trafisz na jakiś uszkodzony model, czy poprostu ktoś cie nie oszuka. Później będziesz się bujał bez kasy i sprzętu...
http://allegro.pl/kolowrotek-ryobi-ecusima-3000-zapas-szpula-5-lat-i4755548865.html (2014/11/27 23:41)

Artur z Ketrzyna


Tyle teraz tej chińszczyzny....Wolałem dopytać.:) dzięki.

Większość to chińszczyzna. Nawet w sklepie. (2014/11/27 23:59)

Draq


Po co płacić więcej za to samo? (2014/11/28 00:00)

Spear


W teorii tak , ale sa jeszcze inne czynniki niż cena np. wiarygodność. Ja wolę zapłacić te 10 zł więcej i mieć pewność, że nikt mnie nie zrobi w balona. (2014/11/28 07:50)

grzegorz not


Witam serdecznie poszukuje kołowrotka do lekkiego spiningu. znalazłem na Allegro cos takiego: http://allegro.pl/kolowrotek-ryobi-ecusima-3000-4-1-szpula-japan-i4764040361.htmlChodzi mi o cenę trochę zaniżona? a może coś nie tak z kołowrotkiem jakaś chińszczyzna...A i jeszcze jedno czy ktoś zamawiał już coś z tego sklepu "media-polis.pl"

Do lekkiego spina to lepiej model 2000 (sam takiego używam i spokojnie daje radę). (2014/11/29 09:25)

metelik


Mam nadzieje, ze jeszcze nie wyrzuciłeś pieniędzy.

Ryobi na dziś dzień = NIE. (2014/12/06 22:41)

lasvegas


Mam nadzieje, ze jeszcze nie wyrzuciłeś pieniędzy.

Ryobi na dziś dzień = NIE.

A co na dziś dzień = TAK wg ciebie? (2014/12/07 00:49)

metelik



A co na dziś dzień = TAK wg ciebie?


Z Ryobi na tak? nic ;) Temat dotyczy kołowrotka  Ryobi Ecusima - moja opinia to NIE. Gdyż jakość jest niepewna <chcesz łowić czy serwisować gwarancyjnie?>, wsparcie techniczne nie istnieje <tzn. masz problem jesteś sam>. 5 lat gwarancji? Najsłabszy element produktu nie ma szans wytrzymać tyle (chyba, że przeleżawszy w szafie) a zapas nie tak łatwo zdobyć... (2014/12/07 04:33)

berthold


A co na dziś dzień = TAK wg ciebie?


Z Ryobi na tak? nic ;) Temat dotyczy kołowrotka  Ryobi Ecusima - moja opinia to NIE. Gdyż jakość jest niepewna (chcesz łowić czy serwisować gwarancyjnie?), wsparcie techniczne nie istnieje (tzn. masz problem jesteś sam). 5 lat gwarancji? Najsłabszy element produktu nie ma szans wytrzymać tyle (chyba, że przeleżawszy w szafie) a zapas nie tak łatwo zdobyć...



ja z reguły olewam gwarancję ,przeważnie pudełka z tą gwarancją idą do kosza jak się popsuje to też do kosza lub do piwnicy ,ale z tego co się orientuję to teraz dragon i konger to sprzedaje i pewnie nie ma z tym problemu jak komuś na tym zależy , ja mam klona ryobi czyli  team dragon 930 IZ już ponad 5 lat i jest jak nowy więc w ciemno kupię sobie 2 szt tym razem ryobi excia lub zauber bo są tańsze od dragona mimo że to prawie to samo (2014/12/07 13:45)

koparek


Legenda krąży i myli internautów. Jak zaczęli to robić chinczyki to się popsuło a importerzy puszczają bajkę o gwarancji. Kiedyś to byly kolowrotki teraz za dobry sprzet liczą sobie w tysiącach co nie jest nawet tyle warte. 
Gwarancje to moge zachowac dla sprzetu za grube pieniadze. Reszta to bajka, jak się popsuje  to i tak kupie drugi? Tylko debil będzie czekał na powrót z serwisu. Z serwisu którego dystrybutor prowadzi w  drewnianej szopce ( wtedy czekamy krótko) albo wysyła do żółtych lub japonców i sie czeka aż łaskawie przypłynie kontener z drugim badziewiem na wymiane albo samolocik z naprawionym sprzętem na który czekasz trzy miesiące. Taka jest prawda o tych kołowrotkach. (2014/12/07 14:10)

dariuszdyl


Witam serdecznie poszukuje kołowrotka do lekkiego spiningu. znalazłem na Allegro cos takiego: http://allegro.pl/kolowrotek-ryobi-ecusima-3000-4-1-szpula-japan-i4764040361.htmlChodzi mi o cenę trochę zaniżona? a może coś nie tak z kołowrotkiem jakaś chińszczyzna...A i jeszcze jedno czy ktoś zamawiał już coś z tego sklepu "media-polis.pl"



W sklepie wędkarskim zapłaciłem za 3000 - 140 zł, a za 2000 = 125 zł (2014/12/07 21:46)