Kołowrotek i Kij Wędkarski

/ 4 odpowiedzi
Witam.. Jestem początkującywo wędkarzem i Dzisiaj kupiłem sobie kołowrotek OKUMA TNS-330 I kij jaxon harmony (carp 360 2.75LBS)dobrze wybrałem? Proszę o odpowiedzi.. Z góry dzięki.. Pozdrawiam..
matek1985


kołowrotek okumy ok a co do kija do tej firmy nie jestem przekonany ceny co prawda niskie ale sprzęt taki sobie !!! a na przyszłość dam Ci kilka rad przed następnym zakupem kija!!! przede wszystkim musisz się zastanowić co? jak? i gdzie? bo nie ma uniwersalnego kija!!! np pstrąga w małej rzeczce nie połapiesz na spining szczupakowy znaczy da się łowić ale to będzie męczarnia a nie o to w tym chodzi!!! wcześniej kupowałem jeden kij i myślałem że wystarczy mi na wszystkie metody bo będzie uniwersalny a taka jest prawda że jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego!!! następnym razem możesz się ze mną skontaktować to może coś Ci podpowiem na temat sprzętu !!! (2010/02/27 00:41)

Waldi Fish


Na początek musi Ci wystarczyć, skoro go kupiłeś. Po pewnym okresie łowienia różnymi metodami poznasz jego zalety i wady i wtedy będziesz wiedzieć, jakie cechy powinny mieć następne kije, które tym razem pewnie dopasujesz do metod połowu. Pozdrawiam! (2010/02/27 12:47)

gruby12345


tez tak mysle polow chwilke tym co masz moze jeden sezon a zobaczysz jaka ci najbardziej pasuje metoda polowu i jakie sa wady twojego wedziska a jakie zalety a wtedy dobieraj sobie co i jak ci pasuje a w sklepie juz doradza ci na temat wszystkiego pozdrawiam (2010/02/27 15:28)

jedrzej53


Nie sprzęt łowi ryby tylko wedkarz,na początek każdy jest odpowiedni bo sprawia radośc i satysfakcję z czasem nabierzesz doswiadczeń i zaczniesz kupować rzeczy odpowiednie do każdej metody połowu a jednocześnie coraz wyższej klasy.Pozdrawiam A.J. (2010/02/27 16:21)