Kołowrotek spinnigowy do 300 zł. co polecacie?

/ 9 odpowiedzi
witam,chcialbym kupic kolowrotek spinningowy do 300 zl,glowne przeznaczenie szczupak okon,o rozmiarze do 2500; Moje typy ryobi zauber? spro red arc? a moze cos innego,co polecacie?
Marko18

zaraz cię każdy zjedzie że milion takich wątków i że masz szukać :)
mi każdy też te dwa modele polecał w tej samej cenie także nic nowego nie będziesz miał raczej :) ja wybrałem red arc ale czekam z zamówieniem go jeszcze . (2014/03/19 12:12)

sopel13

Ja polecam poszukać i poczytać na forum. Jest krocie takich tematów ja ty założyłeś. Poza tym mało sprecyzowane pytanie "chce łowić szczupaka, okonia..." (a ja chce łowić rekiny, co mi polecisz?). Gdzie chcesz łowić? Jaki masz kij? Na co chcesz łowić?
Zachęcam do poczytania postów na forum a następnie jak coś jest niejasne, dopiero zadawaj pytania. (2014/03/19 12:16)

fafka90

w nie dużych rzekach,jeziorach,kij dragon voyager do 25 gr wyrzutu (2014/03/19 13:19)

Artur z Ketrzyna

w nie dużych rzekach,jeziorach,kij dragon voyager do 25 gr wyrzutu

Kijek bardziej pod okonia, jak też wielkość kołowrotka który proponujesz. Na szczupaka to raczej 3000-4000, będzie lepszy, i okonie też połowisz.
Wpadnij do sklepu u Romka lub Linka. Tam za tą cenę będzie kilka porządniejszych. Dotkniesz pomacasz, pokręcisz. I będziesz wiedział który jest stworzony dla ciebie. Dragon tez ma całkiem przyzwoite kołowrotki...
Mam i nie narzekam... (2014/03/19 18:12)

użytkownik102837

w nie dużych rzekach,jeziorach,kij dragon voyager do 25 gr wyrzutu

Kijek bardziej pod okonia, jak też wielkość kołowrotka który proponujesz. Na szczupaka to raczej 3000-4000, będzie lepszy, i okonie też połowisz.
Wpadnij do sklepu u Romka lub Linka. Tam za tą cenę będzie kilka porządniejszych. Dotkniesz pomacasz, pokręcisz. I będziesz wiedział który jest stworzony dla ciebie. Dragon tez ma całkiem przyzwoite kołowrotki...
Mam i nie narzekam...

Dokładnie według mnie rozmiar 2500 będzie stanowczo za mały zresztą jak kolega wyżej napisał. A poza tym to takich wątków w ostatnim miesiącu było już chyba ze dwa, nie wspominając już o wcześniejszych , dlatego proponuje poszukać w google (2014/03/19 18:45)

Tusior

Siemka:) nie macałem zauberka, ale po opiniach czytanych w necie polecił bym go bardziej niż spro red arc, z którym miałem styczność:) (2014/03/19 20:18)

grzegorz not

witam,chcialbym kupic kolowrotek spinningowy do 300 zl,glowne przeznaczenie szczupak okon,o rozmiarze do 2500; Moje typy ryobi zauber? spro red arc? a moze cos innego,co polecacie?

Może Spro Blue Arc? Jedno łożysko mniej ale przynajmniej kolor bardziej akceptowalny:-) No chyba, że komuś to nie przeszkadza... (2014/03/20 07:40)

AbuGarciaZ

Polecam Abu Orra S 30-40, używam już 1.5 roku i wszystko w porządku, a łowił nawet w morzu. Kosztuje teraz chyba w granicach 300-350 złotych.  (2014/03/20 08:05)

piotrekOlc

Hej,
Ja w tej cenie poleciłbym Penn Sargus 3000, a ze Spro to chyba Hypalite. Jest to nowsza konstrukcja, równie mocna, ale też lżejsza niż rodzina arców.
Pozdrawiam ;) (2014/03/21 14:42)

Sklep wedkuje.pl

Ryobi Zauber