Zaloguj się do konta

Kołowrotek DAM Quick Switch FS

utworzono: 2014/02/07 18:59
Blade1910

Witam właśnie przymierzam się do zakupu dwóch kołowrotków karpiowych do wędzisk Shimano Alivio 3,5lbs 3,66m. Zależy mi na dużej szpuli. Jestem już prawie przekonany do Okumy Powerliner lecz ten DAM mnie bardzo zaskoczył. Teraz się waham między jednym a drugim. Pomocy !!! [2014-02-07 18:59]

Blade1910

http://bass-sklep.pl/kolowrotek-dam-quick-switch-fs-655.html [2014-02-07 19:00]

SVT

No to na swoje pytanie, znalazłeś odpowiedź. Masz opisane jak byk : dane kołowrotka i jakość wytrzymałości, oraz szczególne przełożenie. Jak sam sobie zadałeś pytanie, to teraz sobie odpowiedz.

Wystarczy dobrze rozglądać się na stronie, sprawdzić ile żyłki(plecionki), mniej więcej się zmieści. Pomyśl na jakie łowisko zamierzasz ten sprzęt zabrać. "Kanał, Rzeka, Bagienko, Jezioro". A ułatwisz innym by mogli Tobie odpowiedzieć.
PS: Na przyszłość napisz ze szczególami, do czego dany kij chcesz stosować, czy ten młynek się nada. [2014-02-07 20:22]

Blade1910

Zestaw bedzie używany głownie na jeziorach ( rzeki całkowicie odpadają). Zestawem będę chciał rzucać ponieważ łódką nie dysponuję. Nastawiam się na duże karpie i amury. Co do żyłki to myślę że 0,35mm 300-350m wystarczy.Jestem początkującym karpiarzem więc chętnie wysłucham każdej porady. [2014-02-07 20:36]

kapturr

odświeżam czy mogl by ktos sie wypowiedziec na temat tych kołowrotkow ?

DAM Quick Switch FS 655

[2014-02-20 13:04]

Expensiw

witam w ofercie DAM jest wiecej kolowrotkow karpiowych z wolnym biegim ten co wymieniles to wynalazek sumowo-karpiowy z wolnym biegiem sa od niego lepsze karpiowki tylko jakie wydatki mozesz zaakceptowac ,wklejam link do strony DAM z katalogiem kreciolow po PL

http://viewer.zmags.com/publication/e985b5ee#/e985b5ee/6

[2014-03-29 19:37]

sansey83

Witam kolegów  odradzam kupowanie obecnych kołowrotków firmy DAM .To juz nie jest stara niemiecka firma ,tylko masowa produkcja w chinach  z logo DAM .Podam swój przykład ,zakupiłem niedawno 2 szt  wydając ponad 600 zł jeden na spining drugi gruntowy.  Kołowrotki miały duże recenzje wspaniałe opisy katalogowe a tak naprawdę   spiningowy kołowrotek w rozmiarze 4000 nie radził sobie z obrotówkami nr.2  na pstrągach na nizinne rzece o słabym nurcie ,a gruntowy duży kołowrotek   z koszyczkiem zanętowym 30 gramowym,  lepiej poszukac bardziej sprawdzonych firm .Ja osobiście przerzuciłem się na formę SPRO
[2014-03-29 20:00]

DAMon

Witam. Najzabawniejsze są komentarze w stylu "'....to nie jest już stara, niemiecka firma, wszystko robią w Chinach". Kolego wszystkie firmy produkują w Azji. Możesz oczywiście narzekać na pracę jednego czy drugiego kołowrotka, możemy się spierać co do jego ceny, wyglądu itp,  natomiast argument,  że jedna firma produkuje w Chinach a inna  np. Spro nie,  jest całkowicie pozbawiony sensu. Nie ma idealnych firm z idealnym sprzętem, ważniejsze jest jego odpowiednie dobranie do rodzaju łowiska, metody połowu czy też własnych preferencji. [2014-06-03 17:33]