Zaloguj się do konta

Kołowrotek do spiningu Shimano Catana 2500 rb

utworzono: 2014/01/25 21:46
dakrvaderpl

Szukam dobrego kołowrotka do spiningu. Dopiero zaczynam przygode ze spiningiem i sie na tym niezabardzo znam.
Co myślicie o tym kołowrotku http://allegro.pl/shimano-catana-2500rb-wysylka-gratis-i3905234844.html ?
Jeżeli ktoś zna lepszy to poprosze o link.
Tylko tak żeby był w granicach do 100 zł [2014-01-25 21:46]

Moj brat posiada Catane 4000 i wlasnie 2500
Catana 4000 jest nie do zajechania chodzi z nia na bolenie i sandacze
Catany 2500 używa do wklejanki używał jej takze do polowu szczupaka i sandacza rowniez nie do zajechania. W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Nawet sie nie zastanawiaj tylko ja bierz.
[2014-01-25 22:00]

arcybiskup

Wszyscy te Catany zachwalają a mi sie nie sprawdziła a mam egzemplarze 1500 Rb Fd 2500 Rb i we wszystkich dzieje sie to samo, a mianowicie pęka sprężynka od kabłąka co skutkuje złym nawijaniem plecionki/żyłki straszne brody jak się nie dopilnuje domknięcia kabłąka.
 Mogę ci polecić kołowrotki Okumy, kupiłem sobie jeden za 40 zł podlodowy (travertine 20fd) i używam go do okoniowego wędziska, spisuje się super sprężynka żadna nie pękła a dużo spedziłem czasu nad woda z tym kołowrotkiem. 
Jest jeszcze bardzo fajny kołowrotek Okuma 430i Fd koszt to ~100zł, a na prawdę dobra maszynka używałem go teraz jakieś 4 miesiące pod sandacza ciężkie przynęty i dużo kręcenia, nie ma żadnego charczenia czy tez problemu z brodami. Bardzo ładnie nawija plecionkę jak i żyłkę. 
Jeżeli ta firma cie zraziła czymś to jest jeszcze Daiwa. Mają całkiem niezłą ofertę i ostatnio kupiłem kręcioł Laguna 2500 E za 130 zł chyba, też solidny młynek i żadnych problemów do tej pory nie miałem :) [2014-01-25 22:28]

wirefree

Taa jasne catana i sandacz zwlaszcza z glowkami po 20 gram. Ten Kolowrotek zdycha  po 2 tygodniach jak nie szybciej [2014-01-25 23:17]

U mojego brata catana chodzi bez zarzutów
[2014-01-26 06:27]

ryukon1975

Jest łowienie i Łowienie tak jak i wędkarze i Wędkarze dla tych pierwszych Catana może być ale w rękach tych drugich niestety szybko z kołowrotka zmieni się w gruchotka. :)

Catana to wynalazek dla początkujących z prawdziwym kołowrotkiem ma niewiele wspólnego.

[2014-01-26 06:38]

grzegorz not

Jak już szukasz niedrogiego kołowrotka do spinningu to zamiast Catany kup Spro Passion. Miałem oba i Catana się po prostu chowa do Passiona. Zresztą Passiona używam do dzisiaj. [2014-01-26 08:52]

kubas123

ja używam kołowrotka mistrall kupionego za 60 zł w majstrze 2 sezon leci i nic mu sie nie dzieje a używam go w trudnych warunkach
[2014-01-27 07:38]

Grzesiek75

Okuma avanger. [2014-01-27 09:49]

lars

Jest łowienie i Łowienie tak jak i wędkarze i Wędkarze dla tych pierwszych Catana może być ale w rękach tych drugich niestety szybko z kołowrotka zmieni się w gruchotka. :)

Catana to wynalazek dla początkujących z prawdziwym kołowrotkiem ma niewiele wspólnego.

Nooo w końcu ktoś napisał prawdę!!! 
[2014-01-27 12:29]

Glovvacz

catana to szmelc do spiningu , w zakresie cenowym do 120 zł znajdziesz dużo bardziej udane produkcje polecam okume impact(inspira) lub dragon express pro oba modele maja 5 lat gwarancji. (poczytaj dla pewności opinie w internecie na ich temat).

Oba posiadam i mogę polecić, odrazu powiem ze nie łowie codziennie a 2-3 razy w tygodniu po 3-4 godz, więc nie katuje ich aż tak intensywnie :) [2014-01-27 23:29]

Katmono

Catana bardzo dobra używam przy feederze ale model 4000 i pierwszy sezon wspaniale sie spisywała, zobaczymy jak wypadnie drugi. [2014-01-28 18:27]

lars

Catana bardzo dobra używam przy feederze ale model 4000 i pierwszy sezon wspaniale sie spisywała, zobaczymy jak wypadnie drugi.

Proszę,noo nie porównuj łowienia feederem do spinningu!Przy spinningu kołowrotek poddawany jest takim ciągłym obciążeniom że naprawdę byle co tego nie ogarnie.Oczywiście pod warunkiem że ktoś łowi częściej niż raz w tygodniu trzy godzinki.
[2014-01-28 19:55]

januszeczek6

a co myslicie o kolowrotku D-A-M.3000 [2014-01-28 20:38]

shimano catana jeden wielki złom jedynie hamulec chodzi nieżle ja miałem catanę 3000 i po sezonie przy spiningu się rozleciała a do spiningu proponował bym browning ambitionwał bym [2014-01-28 20:57]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia