Zaloguj się do konta

Kołowrotek Quantum Trax 30

utworzono: 2014/01/15 17:31
klim86

http://allegro.pl/kolowrotek-quantum-trax-30-sklep-wobler-bydgoszcz-i3826131188.html

Jaka jest wasza opinia na temat tego kołowrotka ?? Chiałbym przeznaczyc ten kołowrotek na spinning. Czy lepszy bedzie shimano catana
[2014-01-15 17:31]

klim86

Kupiłem ten Quantum wizualnie i pierwsze wrazenie pozytywne zobaczymy co w praktyce pokaze...mało informacji jest na jego temat w internecie i nie wiem czego sie spodziewac
[2014-01-18 13:32]

ANDREJZ1

Zakupiłem także omawiany kołowrotek. Robi wrażenie porządnego i jest bardzo estetycznie wykonany w każdym detalu. Hamulec bardzo precyzyjny. Co do trwałości to czas pokaże.
W fabryce nie żałowali do niego smaru. Chodzi lekko, kabłąk zbija płynnie i bez zacięć. Fajną sprawą jest możliwość dostania się do wnętrza po odkręceniu dwóch śrubek na pokrywie,  producent wskazuje w tym miejscu obsługę kołowrotka poprzez czyszczenie i smarowanie.
Zakupiłem go w rozmiarze 30 do pickera, waży nie cale 300 gr i myślę że jest odpowiedni.
[2014-01-18 17:21]

Katmono

Witam.Kołowrotek wygląda na solidy. Lepszy od catany ale jak być chciał to zobacz na shimano nexave też super, tylko trochę droższy od quantum.
[2014-01-18 17:43]

Kupiłem ten Quantum wizualnie i pierwsze wrazenie pozytywne zobaczymy co w praktyce pokaze...mało informacji jest na jego temat w internecie i nie wiem czego sie spodziewac

Bardzo dobry wybór,czego się spodziewć,po firmie quantum,niezawodności oraz trwałości :D
Nie jest to precyzyjna maszynka jak shimano w półce stradic i wyżej ale za 170zł jest to naprawdę super sprzęt :) Dla mnie osobiście quantum plasuje się w pierwszej trójce kołowrotków na rynku.Pozdrawiam i życzę zadowolenia z młynka :)

[2014-01-19 02:35]

robi1021

witammiałem okazję dzisiaj mieć go w ręku pierwsze wrażenie rewelacja,   przy innych kręciołkach które sprawdzałem w przedziale cenowym 160-250 wracałem do niego parę razy ze względu na to , że naprawdę całkowicie dobrze się go czuje - lekki, ścisło spasowany i z przyjemnym lekkim oporem przy kręceniu korbką, wrażenie jakby się kręciło w masełku. Jednak brak dodatkowej szpuli zmusił mnie do pozostawienia go na  ladzie. Wybrałem DAMA QUICK ZUNE 3000 trochę droższego. Nowość 2014 firma wraca na rynek z kręciołami, przyjemny całkiem desing, hamulec precyzyjny tylko jak nawinąłem plecionkę to trochę mi się nie podobają widoczne luzy na przodzie i tyle szpuli jakby do końca nie dowijał. Wrócę do sklepu i spróbuje nawinąć na TRAXA zobaczymy czy mi się uda wymienić, jakby co to potem wrzucę fotki. [2014-03-20 14:13]

ANDREJZ1

Traxa 30 eksploatuje intensywnie przy pickerze jenzi artini. Nie mogę złego słowa powiedzieć, bardzo fajny kołowrotek. 
[2014-03-20 19:54]