Kołowrotek Quantum Trax 30

/ 8 odpowiedzi
http://allegro.pl/kolowrotek-quantum-trax-30-sklep-wobler-bydgoszcz-i3826131188.html

Jaka jest wasza opinia na temat tego kołowrotka ?? Chiałbym przeznaczyc ten kołowrotek na spinning. Czy lepszy bedzie shimano catana

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

klim86

Kupiłem ten Quantum wizualnie i pierwsze wrazenie pozytywne zobaczymy co w praktyce pokaze...mało informacji jest na jego temat w internecie i nie wiem czego sie spodziewac (2014/01/18 13:32)

ANDREJZ1

Zakupiłem także omawiany kołowrotek. Robi wrażenie porządnego i jest bardzo estetycznie wykonany w każdym detalu. Hamulec bardzo precyzyjny. Co do trwałości to czas pokaże.
W fabryce nie żałowali do niego smaru. Chodzi lekko, kabłąk zbija płynnie i bez zacięć. Fajną sprawą jest możliwość dostania się do wnętrza po odkręceniu dwóch śrubek na pokrywie,  producent wskazuje w tym miejscu obsługę kołowrotka poprzez czyszczenie i smarowanie.
Zakupiłem go w rozmiarze 30 do pickera, waży nie cale 300 gr i myślę że jest odpowiedni. (2014/01/18 17:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Katmono

Witam.Kołowrotek wygląda na solidy. Lepszy od catany ale jak być chciał to zobacz na shimano nexave też super, tylko trochę droższy od quantum. (2014/01/18 17:43)

użytkownik58874

Kupiłem ten Quantum wizualnie i pierwsze wrazenie pozytywne zobaczymy co w praktyce pokaze...mało informacji jest na jego temat w internecie i nie wiem czego sie spodziewac
Bardzo dobry wybór,czego się spodziewć,po firmie quantum,niezawodności oraz trwałości :D
Nie jest to precyzyjna maszynka jak shimano w półce stradic i wyżej ale za 170zł jest to naprawdę super sprzęt :) Dla mnie osobiście quantum plasuje się w pierwszej trójce kołowrotków na rynku.Pozdrawiam i życzę zadowolenia z młynka :) (2014/01/19 02:35)

robi1021

witammiałem okazję dzisiaj mieć go w ręku pierwsze wrażenie rewelacja,   przy innych kręciołkach które sprawdzałem w przedziale cenowym 160-250 wracałem do niego parę razy ze względu na to , że naprawdę całkowicie dobrze się go czuje - lekki, ścisło spasowany i z przyjemnym lekkim oporem przy kręceniu korbką, wrażenie jakby się kręciło w masełku. Jednak brak dodatkowej szpuli zmusił mnie do pozostawienia go na  ladzie. Wybrałem DAMA QUICK ZUNE 3000 trochę droższego. Nowość 2014 firma wraca na rynek z kręciołami, przyjemny całkiem desing, hamulec precyzyjny tylko jak nawinąłem plecionkę to trochę mi się nie podobają widoczne luzy na przodzie i tyle szpuli jakby do końca nie dowijał. Wrócę do sklepu i spróbuje nawinąć na TRAXA zobaczymy czy mi się uda wymienić, jakby co to potem wrzucę fotki. (2014/03/20 14:13)

ANDREJZ1

Traxa 30 eksploatuje intensywnie przy pickerze jenzi artini. Nie mogę złego słowa powiedzieć, bardzo fajny kołowrotek.  (2014/03/20 19:54)