Zaloguj się do konta

Kołowrotek do 1500zł

utworzono: 2013/12/08 10:08
piotrekOlc

Witam,
w najbliższym czasie chciałbym przeznaczyć uzbieraną sumę na kołowrotek spinningowy "na lata". Głównie rozpatrywałem oferty wiadomo shimano oraz daiwy. Najbardziej do gustu przypadł mi Daiwa Certate 2014, ale jest to nowość i niesprawdzona konstrukcja. Z Shimano albo Twin Power jdm, albo Vanquish f. Mam duży dylemat co do wyboru, ponieważ ta suma jest dla mnie bardzo duża i chciałbym ją wydać jak najlepiej. Który z tych kręciołków sprawdzi się najlepiej??? Mam jescze jedno pytanie - na ebayu kołowrotki bezpośrednio z japonii kosztują ZNACZNIE mniej niż w polskich sklepach. Czy takie kupowanie przebiega normalnie i czy nie kryje się za tym jakiś haczyk???? Z góry dziękuję za odpowiedź!
[2013-12-08 10:08]

JakubUrsynow

Jak dodasz koszty dostawy i cło to wychodzi podobnie, zdaje się. Żeby wyszło taniej musiałbyś mieć kogoś kto ci przywiezie kołowrotek z Japonii.
[2013-12-08 10:41]

Mam jescze jedno pytanie - na ebayu kołowrotki bezpośrednio z japonii kosztują ZNACZNIE mniej niż w polskich sklepach. Czy takie kupowanie przebiega normalnie i czy nie kryje się za tym jakiś haczyk???? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Trzeba dodać koszta wysyłki,do tego 23% vatt+40zł opłat celnych,oraz około 8zł za dodatkowe nadanie paczki z US(urząd skarbowy) do Ciebie. Pozdrawiam [2013-12-08 14:05]

DelTor0

Witam,
w najbliższym czasie chciałbym przeznaczyć uzbieraną sumę na kołowrotek spinningowy "na lata". Głównie rozpatrywałem oferty wiadomo shimano oraz daiwy. Najbardziej do gustu przypadł mi Daiwa Certate 2014, ale jest to nowość i niesprawdzona konstrukcja

Zadna nowosc, w Japonii sprzedwana od roku i to jest model 2013 (nie ma certaty 2014, to ze sklepy w europie beda ja wprowadzac do sprzedazy w 2014 to nie znaczy ze model jest z 2014 roku)

[2013-12-08 16:06]

piotrekOlc

Dobra, dziękuję wszystkim za pomoc. Czyli jednak zakupy na eBay to nie taka okazja jaka myślałem. Chyba zdecyduje się na tą daiwa
[2013-12-08 16:27]